Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.

Trend Yüksek Topuklu Ayakkabı Modası

Gizli platformlar bu yıl da etkisini sürdürüyor. Şık davetlerde seksi ve çekici görünmeye epey katkısı olan yüksek topuklu ayakkabılar tarzı, modeli, duruşu ve rengi ile ayrı bir hava katıyor.

Hemen her kadın topuklu ayakkabı giymeyi sever. Stili güçlendiren yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile her yerde kendinizi gösterebilirsiniz.
Topuk boyu uzadıkça platform desteği de ayakkabının burun ve taban kısmına yerleştiriliyor. Böylece daha rahat olunabiliyor.

Sivri ince uçlu topuklar yine rüzgarını korurken, ahşaptan yapılma daha kalın topuklar da zarafeti temsil ediyor. Yüksek topuklularda bilekten bağlamalı modeller yine görülecek.

Yılan ve hayvan baskıları, ince deriler, kadifeler ve farklı ayakkabı kumaşları görülecek.

Sivri burunlu stiletto tarzındaki yüksek topuk ayakkabılar iddialı bir hava yaratırken, özellikle yüksek topuklu stilettolar ile her mekanda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Parlak rugan ayakkabılar artık demode. Daha sakin görünümdeki süet, deri, kadife ve ince baskılı modellerle birkaç yıl ötede durmak mümkün. Yüksek topuklu ayakkabılar giyince her kadın kendini daha güzel ve öz güvenli hisseder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git