Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Trend Yüksek Topuklu Ayakkabı Modası

Gizli platformlar bu yıl da etkisini sürdürüyor. Şık davetlerde seksi ve çekici görünmeye epey katkısı olan yüksek topuklu ayakkabılar tarzı, modeli, duruşu ve rengi ile ayrı bir hava katıyor.

Hemen her kadın topuklu ayakkabı giymeyi sever. Stili güçlendiren yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile her yerde kendinizi gösterebilirsiniz.
Topuk boyu uzadıkça platform desteği de ayakkabının burun ve taban kısmına yerleştiriliyor. Böylece daha rahat olunabiliyor.

Sivri ince uçlu topuklar yine rüzgarını korurken, ahşaptan yapılma daha kalın topuklar da zarafeti temsil ediyor. Yüksek topuklularda bilekten bağlamalı modeller yine görülecek.

Trend Topuklu Ayakkabı Modası ve Modelleri

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri de topuklu ayakkabılardır. Kadınların birçoğu topuklu ayakkabı giymekten pek hoşlanmasa da büyük bölümü için topuklu ayakkabı olmazsa olmazlar arasındadır.

Birbirinden farklı desende ve boyda abiye topuklu ayakkabı modelleri kadınlar için adeta bir tutkudur.

topuklu-ayakkabi-modelleri
topuklu-ayakkabi-modelleri

Şık bir topuklu ayakkabı ile kadınların kendilerine olan özgüvenleri geliyor ve tüm dikkatleri üzerlerin de toplayabiliyorlar.

Kadınlar her ne kadar topuklu ayakkabıdan vazgeçemese de bazı ayakkabılar oldukça can yakabiliyor.

Bu nedenle topuklu ayakkabıların acı vermesinin önüne geçebilmek için ayakkabıların aynı zamanda rahat olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir.

topuklu-ayakkabi-modelleri-2017
topuklu-ayakkabi-modelleri-2017

Abiye giyim için topuklu ayakkabı modelleri arasında birbirinden şık modeller kadınları adeta büyüleyecektir.

Özellikle bir zamanların modası olan zımbalar bu sezon yerini çok daha narin güzel ayakkabılara bırakıyor. Stiletto bu yılın da vazgeçilmez topukluları arasında yer almaktadır.

Özellikle stilettolardaki çiçek desenleri bu sezonun şık modelleri arasında yer almaktadır.

2017-topuklu-ayakkabi-modelleri
2017-topuklu-ayakkabi-modelleri

Geçen sezonun trendlerinden olan neon ayakkabılar bu yıl yerini soft renklere bırakıyor.

Özellikle soft maviler ve ten renkleri bu sezonun en çok tercih edilen renkleri arasında yerini alacaktır. Aynı zamanda bu sezon dolgu topuklar da ön planda olacak.

Puantiyelerin hâkim olduğu lacivert renkleri sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alacağa benziyor. Moda ile  birlikte topuklu ayakkabı renklerinde en çok tercih edilenler arasında haki yeşili de yer alıyor.

Özellikle sarı kahverengi ve kombinler ile oldukça uyumlu olan bu renk pek çok bayanın gözde renkleri arasında yer alıyor.

Yılan ve hayvan baskıları, ince deriler, kadifeler ve farklı ayakkabı kumaşları görülecek.

Sivri burunlu stiletto tarzındaki yüksek topuk ayakkabılar iddialı bir hava yaratırken, özellikle yüksek topuklu stilettolar ile her mekanda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Parlak rugan ayakkabılar artık demode. Daha sakin görünümdeki süet, deri, kadife ve ince baskılı modellerle birkaç yıl ötede durmak mümkün. Yüksek topuklu ayakkabılar giyince her kadın kendini daha güzel ve öz güvenli hisseder.Çıban Nedir Neden Çıkar

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir