Makyaj Önerileri

Yılbaşında Burcuna Göre Makyaj Yap

 

Yeni yılın başlamasına çok az kaldı. Yılbaşında ne plan yaptın? Sıkıcı bir şekilde evde mi oturmakla geçireceksin yılbaşı akşamını? Yoksa, arkadaşlarınla çılgın bir konsept mi hazırladınız? Eminim ki sen de gecenin yıldızı olmak isteyenlerdensin. Sadece kırmızı giymekle bu işin öyle kolay olamayacağının farkındasın. Günlerden beri yılbaşında nasıl makyaj yapacağını düşünüyorsun. Fakat bir türlü bulamıyorsun. Öyleyse hemen bu yazıya bir göz atmalısın.

Burçlar hayatımızın her alanını etkiliyor. Tabii ki güzellik konusunda da etkisi büyük. O nedenle burçlara göre yılbaşı makyajı tüyoları vereceğiz. Artık yeni markalar burçlara göre makyaj ürünleri üretmeye başladı. Burçlar hem karakterimizi belirlemede hem de dış görünümümüzü etkilemede oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Gelelim sizin için yılbaşı akşamını kusursuz kılacak olan makyaj önerilerine.

Ateş Grubu Burçları

Ateş grubunu oluşturan Koç, Yay ve Aslan burçları, göz önünde olmayı seven burçlardandır. Gecenin yıldızı olmayı arzularlar. Bu nedenle koyu tonlarda yapacakları makyajla, ön planda olmayı başarabilecekler. Kesinlikle alev kırmızısı bir ruj kullanmaları gerekiyor.

Hava Grubu Burçları

Hava grubunu oluşturan Kova, İkizler ve Terazi burçları, daha yuvarlak bir yüz hattına sahip oldukları için yüz hatlarının ön plana çıktığı bir makyajı yapmaları gerekiyor.

Toprak Burçları

Başak, Oğlak ve Boğa burçları, genellikle pastel tonları tercih ederler. Çünkü doğallıktan yanadırlar. Bu nedenle toprak tonları onlar için uygun olacaktır.

Su Grubu Burçları

Akrep, Balık ve Yengeç burçları, son derece içten, samimi ve duygusal olduklarından dolayı doğallıktan yanadırlar. Bu nedenle yılbaşı makyajı yaparken kahve, krem tonlarını tercih edebilirler.

Yılbaşı akşamının gözdesi olmak ve bakışları üzerinize çekmek istiyorsanız, bu makyaj tüyolarına dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu