Erkek Modası

Yeni Trend Erkek Bileklik Kombinleri

Artık klasik erkek tiplemeleri çok gerilerde kaldı. Eskiden erkekler kol ya da boyunlarına en fazla ince gümüş bir zincir takardı. Altın ise çok nadir rastlanan bir takıydı. En fazla yüzük takılırsa kullanılırdı. Bu bile gösteriş olarak görülürdü.

Erkek Bileklik Modası Modelleri ve  Kombinleri

Yani erkekler en fazla alyans takabilir pek çok erkek onu bile kullanmazdı. Yeni moda akımlarıyla birlikte şimdilerde modern ve şık bir kombinin tamamlayıcı olarak sıkça erkekler bileklik kullanmaktadırlar.

Özellikle ayakkabı ve saatiyle uyumlu olarak uygulanan kombinasyonlar çok şık durmaktadır. Yeni trend erkek bileklikleriyle kombinlenen kıyafetler o erkeğin fazlasıyla tarz bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Gerek internet ortamında, gerekse el yapımı özel atölyelerde üretilip müşteriye sunulan yeni trend erkek bilekliklerinin çok çeşitli modellerini hemen her yerde bulabilirsiniz. Çelik titanyum, olanından, deri olanlarına kadar çok fazla seçenek bulunmaktadır.

Eğer kaliteli, tarz sahibi, klas görünmek istiyorsanız kıyafetinizin stili, ayakkabınızın rengi, kol saatinizin kayışına göre uygulayacağınız iyi bir bileklik tercihiyle ortamlarda farkınızı sizde gösterebilirsiniz. Özellikle doğal taş olan bilekliklerle enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Özel üretim yeni trend erkek bileklik kombinlerinden biri de kayış görünümünde olanlarıdır.  Bunlar gerçek deri kullanılarak üretilirler. Her rengini bulabilirsiniz.  Deri sevmeyenler içinse Akik, Hematit, Oniks, Kaplan gözü, Kehribar, Lav taşı gibi daha birçok seçenek sizi karşılar. Hatta birçok sitelerde, saat, bileklik, çakmak, tespih, yüzüklerle hepsi kombine edilerek tarz seven beylerin tercihine sunulmuştur.

Sipariş verirken bileklik üzerine istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Altınından, gümüşüne, gümüşten, çeliğine, çeliğinden,  derisine, deriden doğal taşına kadar geniş bir yelpazede çok çeşitli seçenekler sizi beklemektedir. İyi bir seçim, sıkı bir takım elbise ya da spor bir başka kıyafetle rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu