Moda ve Kombin Önerileri

Yeni Trend Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Yeni Trend Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü, yaz aylarının olmazsa olmaz aksesuarlarındandır. Hem göz sağlığı açısından hem de şıklık açısından güneş gözlükleri her zaman kullanışta.

Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da oldukça kullanılıyor.

Her sene olduğu gibi bu yılda değişime uğradı. Bu sene güneş gözlüklerinde yeni trendler ortaya çıktı.

Sizlere bu yazımızda bu yıl trend olan gözlük modellerini paylaşacağız.

Çift Camlı Gözlük Modelleri

Bu yıl çift camlı güneş gözlükleri oldukça revaçta. Üst üste cam takılmış gibi görünen bu model güneş gözlükleri sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Oldukça farklı ve sıradanlıktan uzaklaştıran bu model gözlük, size çok farklı bir hava katmaktadır.

Pastel Renkli Güneş Gözlüğü Modelleri

Bu yıl güneş gözlüklerinde renk olarak pastel renkler öne çıkmaktadır. Pudra pembesi, bebek mavisi, lila gibi tonlar bu yıl çok kullanılan renkler arasındadır. Güneş gözlüklerinde en iddialı  markalar, Prada ve Miu Miu. Bu markalarda çerçeveler farklı modelde ve oldukça renkli.

Neon Renk Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Bu sezon öne çıkan bir model de, neon renkte güneş gözlüğü modelleridir. Fakat bu sezon bu neon renkleri direk olarak kullanılmaktan ziyade ufak bir detay olarak kullanılmış.

Böylece hem abartıdan uzak, güzel bir görünüme kavuşmuş hem de ufak detaylı neon çizgiler ile gözlüğe şıklık katılmış. Bu modelde gözlük üreten en güzel marka da Armani’dir.

Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri Modelleri

Dolce Gabbana, bu sezon da favoriler arasında yerini alıyor. Çiçek desenleri ve yuvarlak çerçeveleri gözlükleriyle kendini gösteriyor.

Gözlük boyutları da her zaman olduğu gibi büyük ve ilgi çekici. Aynı zamanda altın işlemeli detaylarla gözlükteki iddiasını sürdürüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.