Kombin Önerileri

Yeni Trend: Açık Renk Jean Pantolon Modelleri ve Kombinleri

Kış gelince çoğumuz koyu renklere yöneliriz. Pantolon seçimlerinde genelde siyah,lacivert,füme gibi renkler tercih edilir. Fakat kış modasının trendleri arasında açık renk jean pantolonlar yer alıyor.

İşte yeni sezonun trendi açık renk jean pantolon modelleri ve kombinleri…

Açık Renk Kot Pantolon Modası ve  Modelleri

Genel olarak hemen hemen herkes kış gelince koyu renklere yönelir. Kışın kadınların gardrobunda koyu renkler; siyah,gri,lacivert hakimdir. Fakat artık gardrobunuzu çeşitlendirmeniz gerekmekte. Hele de trend sahibi bir kadınsanız. Modayla yakından ilgiliyim, her zaman trend bir görünüm elde etmek istiyorum diyenlerdenseniz gardrobunuza açık jean pantolonlara bu kış yer vermelisiniz. Çünkü pantolon modasında yeni trend, açık renk jean pantolonlar.

2018 yılında oldukça karşımıza çıkacak gibi görünen, kış sezonunun trendi açık renk jean pantolonlar, koyu renklerle ve pastel tonlarla kombinlenince harika durduğunu söyleyebiliriz. Açık renk jean pantolonlarda en çok tercih edilen model ise boru paçalı pantolonlar. Bunun yanında açık renk yırtık pantolonlar ve anne model pantolonlar da oldukça tercih ediliyor.

Açık renk jean pantolonları rahatlıkla ve farklı modellerle kombinleyebilirsiniz. İster beyaz bir gömlek ister siyah kazakla… Bu tür pantolonları nasıl ve ne ile kombinleyeceğiniz hakkında pek bir fikriniz yoksa aşağıda paylaşacağımız galerimizden, açık renk jean pantolonların nasıl kombinlendiğini ve bu pantolon modellerini görebilirsiniz.

İşte açık renk jean pantolon modelleri ve kombinleri

Fotoğraflar: Pinterest

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir