Erkek Modası

Yeni Tarz Erkek Sakal Modelleri

Erkeklerin makyajı bence şüphesiz sakalları dır. Erkek dediğin sakallı olmalı tarz bir sakal modeli olmalıdır. Şu dönemlerde eminim kimse sakal bırakmıyor ya da sakal tarzı yaratmıyor dur. Ülkemizde olan bir disiplin nedeniyle de kimse sakal bırakmaya heveslenmiyor dur buna engel olan bir çok şey var İş, Okul vs vs…Gözlüklülere Yakışan Saç Modelleri
Fakat sakal dediğim gibi her erkeğe yakışır. Erkek dediğimiz sakallı olmalıdır. Avrupa ülkelerinde sakal kullanımı yıl geçtikçe kullanımı artıyor. Bizde sizlere  En Güzel Sakal Modelleri hakkında bir içerik oluşturalım dedik.


En çok kullanılan sakal modelleri arasında her zaman 1. sırada olan kirli sakal modelleri yer alıyor. Kirli sakal modeli özellikle Türkiye’de oldukça çok tercih ediliyor.
Çok kullanılmasa da bir diğer sakal modeli ise Kaba Sakal Modelleri, aslında erkeklere en çok yakışan sakal modellerinden biri diyebilirim.
Diğer modeller arasında ise, Top sakal modelleri, İnce favori sakal modelleri yer almaktadır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir