Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezon Kurdeleli Bayan Ayakkabı Modelleri

Kurdele Bağcıklı Abiye Ayakkabı Modelleri

En şık ayakkabı modelleri ile size ayrı bir güzel duyu güzellik kazandırmak amacı ile tasarımlara renk renk renk kurdeleler dahil edilmiştir.

Çoğu zaman abiye ayakkabı modellerinin oluşmasına olanak elde eden bu kurdeleler de renk ahengini ve hususi tasarımlar içerdiğini bu sayede sizlerde farkına varacaksınız.

Zira ilave edilmiş olan kurdelelerin çoğunlukla bilekten bağlamalı olması nedeni ile bileğinizi güzel duyu güzellikler ile saracak ve ayrı bir görüntü yaratılmasına olanak sunacaktır.

Hususi ayakkabılar olması nedeni ile mutlaka modellere değişik bir hoş sahip olduğu güzelliği kazandırmak amacı ile modele en münasip topuklar yapılmıştır.

Kurdeleli Bayan Ayakkabı Modası ve Modelleri

Örnek olarak yüksek topukların her daim hanımlara zariflik ve zarafeti kusursuz yansıtmasından ötürü büyük oranda hususi günlerin vazgeçilmezi olan gece giysilere inanılmaz bir şıklığı yansıtması kaçınılmaz olmaktadır. Değişik stilleri elde edilmesi içinde alçak topuklu kurdeleli ayakkabı modelleri, dolgu topuklu kurdeleli ayakkabı modelleri, platform topuklu kurdeleli ayakkabı modelleri gibi her sezonda kullanılan topuk tarzları ile değişikliği size sunma amaçlanmıştır. Kurdeleler haricinde ise dahil edilen hiç şüphesiz ki işlemeleri oluşturan taşlar, boncuklar olmakla birlikte dantel gupürleri ile donatılan ve özellikler kazandırılan kurdeleli kadın ayakkabı modellerini de görmüş olacaksınız.

Zira dantellerin her renk tonu mutlaka ayakkabı modellerini buluşturmak amacı ile kullanılmaya çalışılmıştır. Mesela hem farlı hem de değişik bir ayakkabı tasarımı olması amacı ile şık fiyonk kurdele ile yapılarak üstü ya taşlar ile işlenmekte yada desenler uygulanması sonucunda rengarenk bir görünme kavuşturulmaktadır. Rengarenk kurdelelerin kullanılması ile beraber göze çarpan ve muhteşem modeller tasarlanmıştır.

Örnek olarak hem gözlere hoş ve güzel duyu sahip olduğu güzelliği sunma adına mor bir ayakkabı üstüne desenli oluşan kurdeleler ilave edilmiştir. Ayakkabının mor renk olmasından ötürü desenli kurdelelerde mor güller ve mor çiçekler ile desenlenmiştir. Buna benzer ve ayakkabılara renk kazandıran tarzları bir hayli sık görmüş olacaksınız.

Payetli ayakkabı modelleri ve kurdeleli ayakkabı modelleri de görmeniz ihtiyaç duyulan tasarımlar aralarında yer almıştır. Zira rengarenk pulların ayakkabıları üstüne yada kurdelelerin üstüne dahil edilmesi sebebi ile ışıl ışıl parlayan modelleri seçme şansınız olacaktır.

Kısaca her ayakkabı tasarımında kesinlikle bir değişikliği ve değişik bir stili yansıtmasından ötürü ayakkabı dünyasında her an yer edinen modeller aralarında yerini almaktadır.

Kimi zaman de günlük kullanıma münasip olabilmesi için babetlerde de kullanılan kurdeleler sizlerde her ayakkabı gibi tarzınıza ve keyfinize hitap etmeyi başaracaktır.

Kısacası yeni trendleri ve modayı oluşturan modelleri bu kurdelelerin mükemmelliği ile ayaklarınıza şık şekilde yansıtabileceksiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu