Ev Modası

Yeni Sezon Cibinlikli Yatak Modelleri

Bir fazla amaç kullanılan cibinlikler genel de yatak odalarının dekorasyonlarına büyük destek olmaktadır. Bilhassa de yatak cibinlik modelleri son zamanların en fazla aranılan ve kullanım bakımında da bize bir fazla imkanlar sunmasına niçin olmuştur.

Zira bilhassa yaz ayların da zaman geçmeden zaman geçmeden herkeSin büyük sıkıntısı ve problemi haline gelmesinin yanında bizi rahatsız eden yaz böcekleri olsun  sinekler olsun bizi bunlardan kurtarması da biz adına en büyük olanak olarak düşünebilirsiniz. Şu demek oluyor ki siz değerli üyelerimizin hem yatak odalarına en heybetli dekorasyonları sunmasına niçin olduğu gibi istenilmeyen durumlardan kurtarması yardımıyla de tercih etmemek sizler adına büyük yanlış olarak görmenizi elde edecektir.

Geçmişler de olduğu gibi bu tarzdan oluşan görkemli odaları ne olursa olsun sizler de kullanmalı ve en konforlu en inanılmaz yatak odalarını elde etmeniz gerekmektedir.  Çoğu zaman evvelinde beyaz tüller seçilerek temin edilmekte idi. Fakat şimdi bu beyaz tüllerin yerini rengarenk ve her renk tonunun kullanılması sonucunda hangi renkte arzu ediyorsanız o renk ile sizleri buluşturacak olan bir yatak cibinlik modellerinden birini kolaylıkla bulabileceksiniz.

Eğer bu modellere baktı iseniz her yatak odasına ayrı tasarlanan ve uygulanan dekorasyon ile uyum içinde kendisini sergileyen muhteşemlikte olduğunu anlayacaksınız.

En mühim hususlardan biri de her an ki gibi renk ahengini yakalamanız olacaktır. Zira ilk öncelik olarak gözlere ve zevklere hitap etmesini düşünürseniz katiyyen nahoş bir görünüm istemeyeceğinizden ötürü bu mühim mevzuya itina göstermeniz gerekmektedir.

Bazı modeller ise yatak odasının tavanına monte edilmektedir. Bu tarzlar genellikle fazla heybetli stillerden oluşmaktadır. Şu demek oluyor ki ya fırfırlar ile zenginleştirilerek gösterişi yakalaması sağlanmış yada cibinlik üstüne işlemeler aksesuarlar ilave edilerek herkezin zevkine hitap etmeyi başarmış tarzlardan oluşmaktadır. Fakat bazı tasarımlar ise yatağın üstüne monte edilen ve kafes şekli verilerek tamamlanan demirler yada metaller ilave edilerek elde edilmiştir. Yatak cibinliği ise bu hazırlanan demir yada metallerin üzerini kaplayacak şekilde dizayn edilerek sonlandırılmaktadır. Bunların yanında bir tek yazları kullanıldığını düşünmeyiniz. Zira kullanışlı olmasının yanında yatak odalarına muhteşemlik kazandırmak amacı ile tercih edilmesinden ötürü her mevsim kullanma imkanını da size sunacaktır. Başka bir tasarım ise perde benzer biçimde hazırlanan modellerden hazırlanmıştır. Kısacası her hazırlanan yatak cibinlik modeli hem fazla amaçlı kullanmanıza olanak sağlayacak hem de sizleri kusursuz yatak odaları ile buluşturacaktır. Diğer modellerimizi aşağıdaki resim galerimizi tıklayarak rahatça ulaşabilirsiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir