İç Giyim Modelleri

Yeni Sezon Haşema Tesettür Mayoları

Yaz ulaşınca, tatilin en büyüleyici güzel şekilde geçmesi amacı ile, memleketimiz açısından fazla talihli olarak, üç tarafın denizlerine gitmek, yazın denize girmek gibisi yoktur. Denize girerken ise, kesinlikle güvenlik nedeni ile yüzmeye münasip giyim modellerini kısaca mayo ya da bikini türü giysileri tercih etmeliyiz. Bazı kadınlar, tesettür giyime sahip olduğundan denize rahat rahat giremeyecekler diye bir kaide yoktur şu sebeple bu iş için hususi üretilmiş tesettür mayoları ya da haşema ya da kapalı mayo denilen mayo modelleri size bu mevzuda destek olacak yüzme giysisi modelleridir. Bunun yanında, bu yüzme giysisi mayo modellerini istediğiniz boyutta tesettüre sahip olarak seçebilirsiniz şu demek oluyor ki demek istediğimiz şudur ki; yarım kapalı mayo modeli ya da tam kapalı mayo modeli seçebilirsiniz. Hatta ve hatta bu Yeni Haşema Tesettür Mayosu Modellerinin kesimini de seçebilirsiniz ki bu Yeni Haşema Tesettür Mayosu Modellerinin kesimleri bolca kesim ya da dar kesim olabilip, bazı modellerde taytlı haşema ya da taytlı kapalı mayo görebilirsiniz.

Bu Yeni Haşema Tesettür  Modelleri için kullanılan mayo bonesi ise, baş örtü ya da eşarp gibi kapalı olabildiği gibi bir tek haşema ya da kapalı mayo bonesi olarak da seçilebiliyor. Bu sezonun mükemmel Yeni Haşema Tesettür Mayosu Modellerini galeri resimlerimizde bulabilir siz de Yeni Haşema Tesettür Mayosu Modelleri almak niyetinde iseniz, şimdiden düşünce sahibi olabilmek için bu fotografları değerlendirebilir ya da gözlemleyebilirsiniz.

Yeni Haşema Tesettür Mayosu Modelleri, size denizde de havuzda da tesettürünüzden taviz vermeden rahat davranabilme imkanını sunacak. Evet çok fazla çeşit için lütfen en yazımızda galeri kısmımıza göz gezdirebilirsiniz. Mutlu yazlar, sevimli tatiller :)


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu