Teknoloji

Yeni başlayanlar için: Clash Royale Nedir nasıl oynanır rehberi

Yeni başlayanlar için: Clash Royale

Clash Royale oyunu kartların ve stratejinin bir araya geldiği bir hibrit oyunudur. Tüm zamanların en iyi oyunlarının arasında yerini almış olan bu oyun aldığı sürekli güncellemeler ile aradan uzun zaman geçmesine rağmen hala milyonlarca kişinin oynadığı bir oyundur. Bizde bu yüzden oyuna yeni başlayanlar için bir rehber hazırlamaya karar verdik. İşte Clash Royale yeni başlayanların yapması gerekenler…

clash royale nasil oynanir | Moda Ve Kombin Önerileri
clash royale nasıl oynanır

Oyundaki altınları akıllıca kullanın

Clash Royale oyunundaki en önemli şey altınlardır. Altınlar sizin kartlarınızın level atlaması için çok gereklidir. Bu yüzden onları akıllıca kullanmalısınız. Ancak her kartı yükseltmek oyuna yeni başlayan kişiler için yanlış bir strateji olacaktır. Çünkü Clash Royale oyununda çok fazla kart bulunur. Ancak siz bu kartların maçta sadece 8 tanesini kullanabilirsiniz. Bu yüzden sizlerin sadece kullanacağınız kartlara yatırım yapmanız çok daha iyi bir strateji olacaktır. Tabi ki bu durumda oyunda çok daha kolay ilerlemenizi sağlayacaktır.

clash royale oynayan yorumlari | Moda Ve Kombin Önerileri
clash royale oynayan yorumları

Destenizi iyi oluşturun

Clash Royale oyununa ilk başladığınızda kartlarınız çok fazla olmayacak. Bu yüzden elinizde bulunan kartları çok iyi değerlendirmelisiniz. İlk önce hangi kartın ne işe yaradığını öğrenmelisiniz. Bunun için oyunda bulunan 2 ye 2 savaş yapabilirsiniz. 2 ye 2 savaşlar kupa kaybetmenize sebep olmayacağından dolayı sizlerin lig düşmenize neden olmaz. Bu durumda kartlarınızı rahatça denemenize olanak sağlayacaktır. Sizin için iyi olan desteyi bulduğunuzda o kartların üzerine yoğunlaşmalı ve kartların seviyesini arttırarak ilerleme kaydetmelisiniz.

clash royale nedir | Moda Ve Kombin Önerileri
clash royale nedir

 Maçta ilk saldırıyı siz yapmayın

Oyuna başladığınızda iksir seviyeniz tam dolana kadar beklemelisiniz. Bir hamle yapmamalısınız. İlk önce karşı tarafın hamle yapmasını beklemelisiniz. Çünkü karşı tarafın yaptığı hamleye karşı siz iyi bir savunma yapacaksınız. Eğer aradan biraz zaman geçtikten sonra rakibiniz hala bir hamle yapmadıysa hemen saldırı pozisyonuna geçmeli ve kalelerini almalısınız. Muhtemelen interneti gitmiş olabilir. Yani hamle yapmadı diye fazla beklemeyin.

Klanlara katılın

clash royale nasil bi oyundur | Moda Ve Kombin Önerileri
clash royale nasıl bi oyundur

Diğer oyunlarda olduğu gibi Clash Royale oyunda da klan sistemi bulunuyor. Klana katılarak hem diğer kişilere yardım ederek kart bağışlayıp altın kazanabilirsiniz hem de 8 saatte bir kart isteyerek  karakter kartlarınızın seviyelerini çok hızlı yükseltebilirsiniz. Oyuna yeni başladıysanız mutlaka bir klana girmelisiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir