Moda ve Kombin Önerileri

Yazlık Kıyafetlere Uygun İç Çamaşır Önerileri

19.08.2016
443
Yazlık Kıyafetlere Uygun İç Çamaşır Önerileri

Yaz aylarında en dikkat edilmesi gerekenlerden biri giyeceğimiz iç çamaşır modelleri. Kış aylarında pek önemsemediğimiz iç giyimi yaz aylarında kesinlikle çok dikkat vermememiz gerekiyor aksi takdirde yapacağımız hatalar bir anda olan şıklık durumumuzu alt üst edebiliyor.

Kesik Elbiseler de İç Çamaşır Önerileri

tek parça iç çamaşır modelleri

Son zamanların en çok tercih edilen pencere detaylı elbise modellerinde mutlaka tek parça iç çamaşır modelleri tercih edilmelidir

Göğüs Dekolteli Elbiseler

Göğüs Dekolteli Elbiseler

Göğüs dekolteli elbiselerin içerisine hangi iç çamaşırlar tercih edilir? diye sorarsanız bir numaradan asla şaşmayın bralet iç çamaşırları vazgeçilmezdir.

Sırt Dekolteli Elbiseler

Sırt Dekolteli Elbiseler

Sırt dekolteli elbiseleri tercih ederken sutyen çizgilerini görmek istemiyorsanız çapraz bağlı sutyen modelleri tercih etmelisiniz. Bu tür sutyen modellerini bulmak zor fakat araştırmakta fayda var !

Derin V Yakalı Elbiseler

Derin V Yakalı Elbiseler

Derin V Yakalı Elbiseler tercihiniz ise v kesim iç çamaşırları hiç şüphesiz tercih edilmesi gereken iç çamaşır modelidir.

Halter Kesim Elbiseler

Halter Kesim Elbiseler

Halter Kesim Elbiseler tercih edilen kıyafetler arasında ise ve sizler sutyenlerin ipinin görünmesini istemiyorsanız görselde ki gibi sutyenleri tercih edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.