Yazlık Ayakkabı Modası ve En Yeni Modeller

Yazlık Ayakkabı Modası ve En Yeni Modeller
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 395 kez okundu.

Yazlık Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri

Bayan  Ayakkabı Modelleri kategorisinde yayınladığımız Ayakkabı Modası ve ayakkabı modası gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

Moda olan ayakkabı modası

Bu yaz ayaklar rahat edecek! her devrin  modası her sezonda şaşırtmayı başarıyor. Bu senenin yaz sezonunda da bilhassa yazlık ayakkabılar ile şaşıracağız.

Zira her yıl yaz aylarının başlarında topuklu yazlık ayakkabılar önce podyumlarda, hemen sonra da sokaklarda boy gösterirdi. Lakin bu yıl topuklu ayakkabıların verdiği rahatsızlıklarla vedalaşa bilirsiniz. Zira düz taban ve alçak topuklu ayakkabılar moda!

 yazlık ayakkabı modelleri

yazlık ayakkabı modelleri

En Trend Yazlık Ayakkabı Hangisi?

 2017 ayakkabı modası

Abiyeye uygun ayakkabı modası

Eğer en ünlü yazlık ayakkabı modelinin hangisi olduğunu merak ediyorsanız zaman geçmeden belirtelim; gladyatör sandalet modelleri… Yalnız abiye elbiselerin altına giyilemeyen, bunun haricinde aklınıza gelebilecek her çeşit kıyafetin altına tereddütsüz şekil de giyebileceğiniz gladyatör tarzı abiye için sandalet modelleri  resmen altın çağını yaşayacak. Zira bu senenin yazlık ayakkabılar modasına damgasını vurması umut ediliyor.

 yazlık ayakkabılar

yazlık deri ayakkabılar

Hatta bazı markalar bu ayakkabı tarzını seven lakin alçak olduğundan giyemeyenler için değişik tasarımlara da imza attı. Bu değişik ayakkabı modellerine taraftan bakmış olduğunuzda stiletto, önden bakmış olduğunuzda gladyatör sandalet, arkadan bakmış olduğunuzda ise dolgu topuklu ayakkabı…

Eğer hayalinizde canlandıramadıysanız internette yazlık ayakkabı modelleri benzer biçimde bir arama yapın, karşınıza çıkacaktır.

 2017 ayakkabı modelleri

Son moda abiye için ayakkabı modelleri

Normal olarak moda tek yönlü değil. Haliyle tek moda olan yazlık ayakkabı da sandalet değil. Atkılı ayakkabı modelleri de trendler söz mevzusu olduğunda sandaletleri yalnız bırakmıyor. Peki, ya stilettolar? Hiç stilettosuz yaz modası olur mu? Fakat bu senenin stilettolarında bir değişiklik söz mevzusu. Düz ve mütevazi modeller değil alacalı desenli modeller moda!

 ayakkabı modası

Kadife ayakkabı modası

süet ayakkabı modelleri

kırmızı süet ayakkabı modelleri

püsküllü ayakkabı modelleri

Güzel püsküllü ayakkabı modelleri

süet ayakkabılar

Bayan süet ayakkabılar

topuklu ayakkabı modelleri

Örgülü ve topuklu ayakkabı modelleri

süet topuklu ayakkabı modelleri

Rahat süet topuklu ayakkabı modelleri

Etiketler:

Yazlık Ayakkabı Modası ve En Yeni Modeller Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Nsskck dedi ki:

    Bu sayfada bulunan siyah süet ayakkabıyı nerden bulabirimm

    1. admin dedi ki:

      İnternetten yani google’dan aratırsanız rahatlıkla bulabileceğinizi düşünmekteyim. Teşekkürler.

Sayfa başına git