Aşk & İlişkilerAstrolojiYaşam

Yay Burcu Nasıl Mutlu Olur

yay burcu nasıl mutlu olur

Yayların En Önemli İki Özelliği

 

Yay Burcu Nasıl Mutlu Olur Pozitif ve hareket denilince akla ilk gelen yaydır. Yaylar, bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile çevrelerine pozitif enerji yayarlar. Bu pozitif enerji, arkadaş çevrelerinin geniş olmasını sağlar. Arkadaşları ile sosyal aktiviteler içerisinde olmaktan büyük zevk alırlar. Her zaman gün sonunda yeni planlar yapmış olarak gruplarından ayrılırlar.

 

 Yaylar Nasıl Mutlu Olur?

yay burcu ustun ozelligi | Moda Ve Kombin Önerileri
yay-burcu-ustun-ozelligi

 Bir yay mutluluğu öncelikle kendinde arar ve kendi yaratır. Mutluluk, burç olarak ona uzak değildir. Küçük şeylerle mutlu olmasını bilir. Mesela bir çiçek, bir çift ayakkabı, bir güzel söz onu fazlası ile mutlu eder. Nesnelere ve etrafına güler yüzü ile neşe saçar. Yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Daima etrafında insanlar olmalıdır. Olumsuzlukları ve eleştirileri hiç sevmez. Olumsuz insan ve ortamlar onu sıkar. İyilik yapmak ve yardım etmek en büyük özelliği olup bunlar onu mutlu eder. Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi, tabiatı, denizi, doğayı çok sever. Mümkünse her an bu güzelliklerle yaşamak ister. Yaşam enerjisi doğadan gelir ona. Ailelerine düşkündürler. Onlarla birlikte vakit geçirmek çok mutlu eder onları. Evlatlarına bir meleğin kanatları gibi kol gererler. Haksızlıklara asla tahammülleri yoktur. Adaletin yerine gelmesi onları mutlu eder. Her şeye koşar adımlarla yetişmek isterler. Hızlı bir enerjileri vardır.

 

 Maddiyattan çok manevi şeylere değer verirler. Mutluluğun kaynağını sevgi olarak tanımlarlar. Güzel sanatlara meraklı ve yatkındırlar. Güzel resim yapmak, İçlerindeki güzellikleri resimlere aktarmak hususunda çok başarılıdırlar. Sanatçı bir ruha sahiptirler. Anaç yanları çok fazladır. Koruyup kollamak, sahiplenmek onların en büyük özelliklerindendir. Yemek yapmayı çok severler ve bu konuda hamarattır. Misafirliğe önem verir ve güzel sofralar hazırlarlar. Örf ve adetlerine son derece düşkündürler. Geleneksel mutfaklarını yaşatırlar ve geliştirerek gelecek kuşaklara tanıtmak, öğretmek ve aktarmak isterler. İnançları kuvvetlidir. Konuşmak, iletişim kurmak onları çok mutlu eder. Sanal dünyadan çok hoşlanmazlar. Gerçekçi ve duygusaldırlar.

 

 Kalpleri vatan sevgisi ile doludur. Cesur ve ataktırlar. İş hayatında başarılı ve girişimci kimlikleri ile ön plandadırlar ve çevreleri tarafından sevilip takdir edilirler. Para onlar için amaç değil araçtır, ihtiyaçtır. Çok zengin olmak istemezler ama belli hayat kalitesini yakalamak istediklerinden dolayı yeterli paraları olsun isterler. Lüksü değil; düzgün ve huzurlu bir hayatı tercih ederler.

 

 Yayın Hayat Felsefesi

yayburcu ozellikleri | Moda Ve Kombin Önerileri
yayburcu özellikleri

 Uç noktalarda değil orta noktalarda yaşamayı kendilerine hayat felsefesi olarak benimsemişlerdir. Mantıkla hareket ettiklerini astroloji açıkça belirtmektedir. Şiir, felsefe ve edebiyat onların mutluluk kaynağıdır. Arkadaşlık ve dostluğu geçici değil daimidir. Sağlıklı olmak, spor yapmak onların moralini düzeltir. Bazen çabuk kırılsalar da affedicidirler. Kin beslemezler. Bu durum onların iç huzurunu sağlar, mutluluk verir. Çevrelerine mutluluk saçar ve huzur getirirler. Yay, iyi ve mutlu bir insan modelidir.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir