Yağ Yakan İçecek Tarifi

Yağ Yakan İçecek Tarifi
10 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 5 kez okundu.

Evde Yağ Yakan ve Serinleten İçecek Hazırlama

Vücutta alınan fazla kaloriler sonucu depolanan yağlar, etkili bir karışım ile kısa sürede ortadan kaldırılabilmektedir.

Fazla yağları yakmaya yardımcı olan hem de sıcak yaz günlerinde sizleri serinletecek bir içecek ile kilo vermek ister miydiniz? Sizler için yağ yakmaya yardımcı olan içecek tarifini paylaşıyoruz.

Yazın yakıcı etkisinden bir nevi olsun kurtulmak ve rahatlamak adına çeşitli soğuk içeceklere başvurduğumuz muhtemeldir.

Fakat bu soğuk içecekler maalesef düşündüğümüz kadar pek de masum olmayabilir. Özellikle asit ve şeker oranı yüksek olan içecekler yağ olarak vücudumuzda birikmektedir.

Sizler de hem sizi zayıflatan hem de serinlemenize yardımcı olan bir içecek içmeye ne dersiniz? Şimdi sizler için bu içeceğin tarifini hazırladık…

 

Yağ yakıcı ve serinletici içecek tarifi

Malzemeler

  • 500 mililitre su
  • Yeşil çay
  • Bir tane limonun kabuğunun rendesi
  • Tarçın kabuğu 1 adet
  • Bir tutam taze nanenin yaprakları

Yağ yakıcı içecek karışımı hazırlanışı:

En başta suyu bir tencereye alarak kaynamaya bırakın kaynayan suyun içerisine yeşil çay, rendelenmiş olan limonun kabuklarını, kabuk tarçın ekleyerek tıp ki çay demler gibi demlemeye bırakın.

Demlenen karışımı bir fincana alarak soğuduktan sonra içerisine üç kalıp buz ve nanenin taze yapraklarını ekleyin.

Bu karışımı soğuk bir şekilde her gün düzenli olarak tükettiğiniz takdirde hem vücutta biriken fazla yağlarınızdan kurtulabilir hem de sıcak yaz günlerinde kolayca serinlemenizi sağlayabilirsiniz

Etiketler:

Yağ Yakan İçecek Tarifi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Murat Uykucu dedi ki:

    Yağ yakıcı supplementler yerine bunu tercih ediyorum. Yeşilçay başlı başına efsane bir yağ yakıcıdır. Özellikle spordan önce alınırsa çok etkisi oluyor. Supplement yerine herkese bunu tavsiye edebilirim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git