Kadın Modası

Vinil Sokak Modası Nedir?

Sokak modasının trendi vinil modası

Genel Moda kategorisinde yayınladığımız sokak modası ve vinil kombinleri gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

vinil kombinleri ve modelleri

Sokak modası her daim değişken olup, değişik parçaların kullanılması ile renklenen bir hayli ünlü olan modadır. Bu yıl sokak modası içinde tercih edilen Vinil öteki bir ifade ile rugan parçalarının giyimde parladığı bir periyodu konu alıyor.

Rugan parçaların bütün olarak ayakkabılarda kullanılmasının yanında etek, palto ve ceketlerde de görmemiz mümkün.

 vinil kumaş

vinil kumaş

Vinil Sokak Modasında Nasıl Bir Giyim Tarzı Yansıtılır?

Vinil sokak modasında kullanılacak olan rugan parçaların tarzını içinde değerlendirilecek olması durumu fazlaca önemlidir. Rugan kullanımında abartıya kaçmamak ve dengeyi yakalayacak kombin parçalarını kullanma en ideal kombinasyonu yakalamanızı sağlar.

 sokak modası

sokak modası

Vinil modasında rugan parçayı kombinasyonunuzun star parçası olarak bırakmanız gerekir. Star parçanızı belirledikten sonrasında öteki kombinlere sıra gelir. Rugan üst parçalarda kot pantolon kullanımı fazlaca sık rastlanır. Bunun yanında rugan parçanız ile ekose gömlek ya da pantolon da rahatça değerlendirebilirsiniz.

 vinil kombinler

vinil kombinler

Rugan kullandığınız parçanız herhangi şekilde rugan pantolon ise üstünüze mat renklerin egemen olduğu tonları seçmeniz gerekir. Siyah bir rugan pantolon üzerine açık gri bir tişört ya da gömlek kullanabilirsiniz. Bunun yanında rugan pantolon üzerine yine mat tonda trençkot ile de beraberlik yakalanabilir.

 vinil modası

vinil modası

Tarzınıza münasip olarak değişim yaratacağınız vinil sokak modasında mont, palto ya da ceket gibi parçaları rugan seçmiş iseniz öteki bütün giyim parçalarınızın mat bir tonda ilerlemesi gerekir.

 vinil kombinleri

vinil kombinleri

kış sokak modası

kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

güz kış sokak modası

vinil kışlık kıyafetler

vinil kışlık giysiler

kışlık vinil kıyafetler

kışlık vinil giysiler

sonbahar kış vinil kıyafetler

güz kış vinil giysiler

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir