Sağlık

Vajinal Akıntı ve Yumurtalık Kistine Soğan Suyu Kürü

Bugün sağlık kategorimize birçok bayanın ortak şikâyeti olan vajinal akıntıyı giderici bitkisel formüller hakkındaki makalemizi yazacağız.
Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu vajinal akıntıyı söktürücü soğan suyu kürünü bayanlara öneriyor.

İşte vajinal akıntı için soğan suyu kürü:

1 tane beyaz soğanı 4 eşit parçaya bölünüz. Soğanı bölmeden evvel kaynatmış olduğunuz 2 bardak suya koyarak 5 dakika boyunca kaynatınız. Kaynama işlemi bittikten sonra soğan suyu kürünü her gün öğle ve akşam yemeklerinde birer bardak içiniz. 15 gün boyunca bu kürü uygulayın. 15 gün bittikten sonra kürü sonlandırın.
Bu kürü, adet bitiminden bir hafta sonra uygulamaya başlamanız öneriliyor.
Adet gördükten sonra, 2 adet döneminize 10 gün kala tekrar bu kürü 5 gün boyunca uygulayınız.
Bu kür sayesinde vajinal akıntı sorununuzun çözüldüğünü göreceksiniz. Bununla beraber bu kür, bayanlarda polikistik over şikâyetlerini en aza indirger, yumurtalık kistlerini yok eder, adet düzensizliğine karşı da bu kür gayet etkili bir çözümdür.
Önemli: Bu kürü 15 günden fazla uygulamanız önerilmez.

Yumurtalık Kisti İçin Bitkisel Formül

Birçok bayan polikistik over yani yumurtalık kisti sağlık sorununa sahiptir. Bunun yanında vajinal akıntı, adet düzensizliği, küçük miyomlar da bayanların ortak sorunlarıdır.
modakentim.com olarak bu yazımızda sizlere yumurtalık kistine iyi gelen bitkileri, vajinal akıntıya iyi gelen bitkileri, adet düzenleyici bitkisel formülü ve miyomları yok eden bitkisel formülleri vereceğiz.
İşte polikistik over için soğan suyu:

Bu kürü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu öneriyor.
1 tane orta boyda beyaz soğanın kabuğunu soyup 4’ e bölün. Daha önceden kaynatılan 2 bardağı kadar klorsuz suyun içine bu soğanları koyarak 5 dakika kadar kaynatın. Karışım soğuduktan sonra öğle ve akşam yemeklerinden önce bu karışımı için. (birer su bardağı)

Soğan suyu kürünü adet döneminizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama bu kürün etki göstermesi için en iyi zaman adet bitiminden 1 hafta sonrasıdır.
Bu kürü uyguladıktan sonra, 3. Adetinizi görmeden 10 gün kadar önce tekrar bu kürü uygulayın. 5 ya da 7 gün uygulayabilirsiniz
Bu kürü 15 günden fazla art arda kullanmayınız.
Bu kür hem polikistik overe iyi gelir hem de vajinal akıntıya çok iyi gelir.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu