Kombin Önerileri

Uzun Gösteren Kıyafet Renkleri ve Modelleri

Uzun Görünmek İçin Kıyafet Rengi Seçimi

Kadınlarımız belli başlı noktalarda oldukça dikkatli davranmaktadır.

Buna göre kadınlar kendilerinde gördükleri küçük bir kusuru dahi ortadan kaldırmak adına çok büyük çabalar sarf etmektedirler.

Tüm kadınlarımızın vücut tipileri birbirinden farklıdır.

Buna göre uzun boylu bayanların yaşamımızda varlığı kadar kısa boylu bayanlarında varlığı söz konusundur.

Bu nedenle bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen bayanlar yanlış bir bilgi ile topuklu ayakkabılara doğru yol alırken aslında gözden kaçırdıkları çok ince bir detayın farkında bile değillerdir.
Giydiğimiz birçok kıyafet ile daha zayıf veya daha şişman bir görünüm ortaya çıkardığımızı söylerler. Buna ek olarak bir de daha uzun veya daha kısa göründüğümüz kıyafetler dahi vardır.

Bunun için aslında doğru renk tercihleri ile uzun bir boynumuz var gibi gösterip uzun boylu bir bayan edasında hayatımızı devam ettirebiliriz.

Uzun Boylu Olmak Artık Hayal Değil

Yüksek topuklu ayakkabılara maruz kalan bayanlar uzun bir görünüm ortaya koydukları için mutlu olsalar da günün sonu şişen ayaklar ile bitmektedir.

Fakat bunun yerine daha rahat bir şekilde istenilen o güzel görünüme sahip olmak artık oldukça kolay.
Etrafınıza bir göz atın.

En kısa boylu bayanların genel olarak düz renkleri tercih ettiklerini göreceksiniz.

Bu şekilde ayrı parçalarda dahi renk geçişleri ile aslında daha uzun bir görünüm ortaya koyduklarının sizlerde farkında olacaksınız.

Bunun yanında bir de oldukça aykırı renkler ile hazırlanmış bir kıyafeti giyen birinin göründüğünden çok daha kısa bir hale geldiğini göreceksiniz.
Uzun bir görünüm için bir de ayakkabı noktasında bilinmesi gereken ipuçları bulunmaktadır.

Bun göre giydiğiniz ayakkabının kıyafetiniz ile uyumlu bir geçişi olduğu taktirde yine güzel ve iddialı bir görünüme hazırlanacaksınız.

Yine bacak boyu kısa olan tüm bayanların dikkat etmesi gereken bir diğer önemli nokta pantolon seçimi olacak ve buna göre yine uzun boylu gibi hissetmeniz çok kolay bir hale gelecektir.

Kısa Hanımları Uzun Gösteren Kıyafet Renkleri ve Modelleri Galerisi

Son olarak bu konuda yaşadığınız sıkıntıdan kurulmak adına tek renkte hazırlanmış elbiseleri de tercih ederek kolay bir şekilde uzun boylu bir bayan haline gelebilirsiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir