Abiye Elbise Modelleri

Uzun Elbise Modelleri

Maksi, Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Gece şıklığında bir numara olan uzun abiye elbiseler ister kadife saran kumaştan olsun, ister jarse ya da saten olsun mutlaka bir görkem katıyor. Günlük yazlık elbiselerde de maksi boy etekler oldukça sportif ve rahat bir hava katıyor.

Bu sene de her yıl olduğu gibi uzun elbise modelleri vitrinlerde yerini aldı.

Maksi, Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Modası
Maksi, Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Özel günlerde, kutlama, tören, davet ve kokteyllerde tercih edilen uzun elbiselerin ağırlığı hiçbir kıyafet ile ölçülemez. Yaz aylarının cıvıl cıvıl çiçekli desenlerdeki uzun etekli elbiseleri her kadının kurtarıcısıdır. En Güzel  uzun elbise modelleri arasında yine çiçek baskıları ön planda olacak. Asimetrik kesimli, şifon ve tüllerle romantik detaylandırılmış, tek omuzlu, straplez ve askılı elbiseler içinde çok şık görünebilirsiniz.

Uzun elbise modelleri gece ve gündüze uyarlanabilir. Örneğin maksi boydaki straplez krem rengi kumaş bir elbiseyi gündüz şık sandaletler ve açık saçlarla kullanabilirken, akşam aynı elbiseyi topuklu ayakkabılar ve zarif bir topuz ile kombinleyebilirsiniz.

Uzun abiye elbiseler gözde kıyafetlerden biri olmaya devam edecek.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir