Moda ve Kombin Önerileri

Tulum Modelleri ve Kombinleri

15.08.2017
890
Tulum Modelleri ve Kombinleri

Yaz aylarında  hem rahatlığı ile hem de şıklığı ile kadınlar tarafından çokça tercih edilen giyim modeli de elbette ki tulumlardır. Tulum modelleri, bu sene de ön plana çıkmıştır.  Siz de hem rahat hem de şık olmak istiyorsanız tulum modellerinden birini seçebilirsiniz.

Kot Tulum Modelleri ve Kombin Önerileri

Spor tarz elde etmek istiyorsanız kot tulum modeli tercih edebilirsiniz. Bu tulumlarınızın içine mini tişört modellerini giyebilirsiniz.  Bu kot tulumlarınızı spor ayakkabı modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Klasik bir tarz yakalamak istiyorsanız da kot tulum modellerini dantelli bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Bu tarz giyimde minimal aksesuarları kullanabilirsiniz.

Dantelli Tulum Modelleri ve Kombin Önerileri

Tulum giyerek oldukça şık bir görünüm yaratmak istiyorsanız dantelli tulum modelleri sizin için tasarlanmıştır. Bu dantelli tulum modellerinizi özel davetlerde, özel gecelerde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Kumaş Tulum Modelleri ve Kombin Önerileri

Klasik tarzın ön plana çıkması için kumaş tulum modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeldeki tulumlarınızı omuzu düşük bluzlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Eğer farklı bir hava yaratmak istiyorsanız zıt renkleri kombin yapabilirsiniz.

İspanyol Paça Tulum Modelleri ve Kombin Önerileri

Benim tarzım maskülen bir tarz diyenlerdenseniz tercihinizi İspanyol paça tulum modellerinden yana kullanabilirsiniz. Bu tarz tulumlarınızı sırt çantalarıyla kombinleyebilirsiniz.

Birbirinden değişik tarzda ve şıklıkta tulum modelleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.