Çocuk Modası

Tüllü Kız Bebek Kıyafetleri Modelleri ve Modası

Kız bebeklere hususi tasarımlar içeren bebek çocuk giyim modelleri ile en varlıklı kataloglar hazırlanmıştır. Çoğu zaman bebeklerinde hususi günlerde onlara şirinlikleri ve güzellikleri sunabilecek niteliklerde hazırlanan şüphesiz ki tüllü kız bebek giysisi modelleri olacaktır.

Sebebi ise renk renk tüller ile dizayn edilmesi sonucunda fazlaca kabarık etekler elde edilmekte ve bebek elbiselerin üstü ise işlemelerin uygulanması neticesinde en şık bebek abiye elbise modelleri olmayı başarmaktadır.

Örneğin bu tüllü kız bebek giysilerini gönül rahatlığı ile bebek mevlüt giysisi benzer biçimde seçimlerde bulunabileceksiniz.

Zira oldukça şık ve gayette en muhteşem giysileri sunması nedeni ile siz annelerin tercihlerinde de yer alacaktır. Anneler büyük itina içinde hazırlık yapmış oldukları mevlütler de kız bebeklerin kusursuz görünmeleri için en hususi bebek giyim tasarımlarını seçmektedirler.

Tüllü bebek abiye elbise modelleri hususi günlerde yavrunuz adına seçimler de bulunabileceğiniz gibi bazı tasarımlarında da günlük olarak tercihlerde bulunabileceksiniz.

Bu yüzden günlük kullanıma uygunluk kazandırmak amacı ile birazcık daha sadeliği içeren ve bir tek etek kısımlarında tüllerin yer almış olduğu şekilde dizayn edilmektedir.

Örnek olarak üstü beyaz renk kumaş ile yapılarak etek kısımları kattan oluşan ve renk renk tüller ile kabartılan şekilde tamamlanmıştır. Dantel güpürlerine de yer verilmiştir.

Kullanılan tüller ise farkındalığı belirtmek için benekler ve puantiyelerle desenlenmeye çalışılmıştır.

Böylece kız bebeğinize en münasip giysileri oluşturacağı gibi sizlerinde yavrunuz için değişik bir sahip olduğu güzelliği kazandırmanız için olanak elde edecektir. Spor bebek kıyafetlerini tasarlama amacıyla de en çokta kot kumaşlar kullanılmıştır.

Böylece daha şık olmakla birlikte bebekler içinde en spor bebek elbiselerini sunmaktadır. İkili ekip benzer biçimde hazırlanılan modellerde elbise üstüne ek olarak bolero benzer biçimde kısa yada mini ceketler dahil edilmiştir. Bu tasarımlara ise rengarenk desenler yapılmıştır.

Robalı kesimlerde ise tüllerin roba kısımlarından itibaren yapılması sonucunda da daha gözde bebek elbiseleri hazırlanmıştır.

Bazende değişik desenlerden yararlanılmıştır. Mesela meyvelerden oluşan resimler, hayvan resimlemeleri yapılmıştır.

Bazı giysilerde ise kumaşların iç kısımlarına ilave edilmiştir. Bu yüzden de renk kazanması ve hoş sahip olduğu güzelliği sunması kaçınılmaz olmaktadır.

Kısaca değişik ve değişik şekillerde kullanılan kesimler nedeni ile hem bu sezona münasip en şık modeller gösterilmekte hem de her yeni sezonda bebekleri şıklık ile buluşturmaktadır.

Daha çok modellere aşağıdaki resim galerimizden erişebilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu