Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

En Güzel Trompet Etek Modası Modelleri

Trompet etek; bel kısmı otururken, alt kısmında volan olan etek modelleri için kullanılan isimdir.

Mini trompet etek modelleri ve kalem trompet etek modelleri için de uyarlanabilen bir model olması şık ve aynı zamanda dönem kıyafetleri giymeyi seven bayanlar için iyi bir seçenek oluşturmaktadır.
Güzel trompet etek modelleri genel anlamda sert ve şekilli duran kumaşlardan üretilmiş ve birçok renk, desen seçeneği ile bayanların beğenisine sunulmuştur.

Genel olarak bacakları kalın olan ve dar etek modelleri giydiği zaman kalçası fazla geniş görünen bayanların vücut ölçüleri için en ideal etek modeli trompet etek modeli demek mümkün.

Trompet etek modellerini  kombinlerken eğer fiziksel olarak problemler yaşıyorsanız kesinlikle bot, çizme kullanmamanız daha çok önü açık ve bacak boyunuzu ince gösterecek ayakkabılar tercih etmeniz gereklidir. Stiletto gibi ayakkabılar en iyi seçim olacaktır.

Üst giyiminiz de bu aşamada son derece önemlidir. Üstünüze geniş ve eteğinizin üzerine dökülebilecek, içinize sokabileceğiniz tarzda parçalar seçmeniz belinize bir form kazandırmanızı ve daha ince görünmenizi sağlar.

Mutlaka üstünüzdeki parçanın tek renk ve detaysız olması gereklidir.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu