Trend Tesettür Gelinlik Modelleri

Trend Tesettür Gelinlik Modelleri
26 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 145 kez okundu.

Tesettür Giyim İçin Gelinlik Modelleri

Gelinlik her bayanın hayalini süsleyen ve bir kez olup gecenin en büyüleyici kişisi olmak ister. Bunun için yeni moda gelinlikleri ve kendimize uygun gelinliği seçmek önemlidir.

Tesettürlü gelinler birçok kez sıkıntı çekmektedir istediğim gelinliği bulabilir miyim noktasında. Tesettür gelinlik modasında çok farklı tarzlarda tesettür gelinlikler moda olmuştur.

tesettur-gelinlik-modelleri               Farklı tesettür gelinlik modasında özellikle dantel görmekteyiz. Genellikle tesettür gelinliklerde bu yıl gelinliğin üst kısmı tamamen dantel olan modeller dikkat çekmektedir. Ayrıca duvak noktasında tamamen dantel olan üstten kabartmalı modeller görülmektedir.

Tesettür  gelinlik modellerinin kol detaylarında genellikle dar yani üstüne tam olan kollar görülse de artık yavaş yavaş dökümlü inen şifon tarzı kol detayları da görülmekte ve çok hoş bir hava katmaktadır. Tesettür gelinlik modellerinde daha çok kabarık model gelinlikler görülmektedir. Etek kısımları ve üst kısmı tamamen küçük, parlak taşlarla yapılan gelinlikler bu yıl daha çok tercih edilmektedir.

tesettur-gelinlik-modelleri-2017            Şifon tesettür gelinlik modellerinde üç boyutlu modellere de çok fazla rastlanmaktadır. Özellikle etek detaylarına yapılan üç boyutlu çiçek detayları daha doğal ve güzel bir hava katmaktadır. Dantelli  tesettür gelinlik modellerinde tam beyaz değil de daha çok kırık beyaz modeller görülmektedir.

2017-tesettur-gelinlik-modelleriUzun  tesettür gelinliklerde yavaş yavaş görülmeye başlayan diğer bir detaysa farklı renk kuşak ve fiyonklardır.

Şeker pembesi ya da su yeşili gelinliğe yapılan kemerler çok şirin ve güzel bir görünüm vermektedir. 2017 yılı tesettür gelinlikleri bu gibi detaylarla şimdiden kendinden söz ettirmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git