Trend Pileli Etek Modası ve Modelleri

Trend Pileli Etek Modası ve Modelleri
8 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 181 kez okundu.

Pileli Etek Modelleri ve Kombinlenmesi

Pileli etekler, iki sezondur raflardaki yerini korumaktadır. Özellikle eteklerin dikkat çekici olmasının ilk nedeni renkleridir. Pileli eteklerin boyları genellikle diz boyu ve altındadır.

Özellikle spor halleri ile dikkat çekmektedir. Her tarzda kombinlenebilir.

Bu tarz etekler tercih edilirken, özellikle boyuna dikkat edilmelidir. Bacak boyu uzun kişiler için diz boyu ve diz altı boyu uygun pileli etek modelleri olacaktır.

Ancak kısa bacak boyuna sahip kişiler daha kısa olan etek boylarını tercih edebilirler. Kısa pileli etek modelleri kombinlemesi  özellikle topuklu ayakkabılarla oldukça hoş bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Özellikle bu sezon şifon kumaşlara sahip pileli etekler tercih edilmektedir.

Bu tarz etekleri günlük tarzda, tshirtler ya da sweetshirtler ile kom binleyebilirsiniz. Altına da yine spor ayakkabılar kullanabilirsiniz. Uzun pileli etekleri için ince bir fiziğe sahip olunması gerekir.

pileli-etek-modasi-2017
Özellikle basen kısmı önemlidir. Eteklerin bel lastiği ne kadar ince olursa, sizi o kadar basenli gösterecektir.

Bu yüzden, eteğin bel kısmında dikkat edilmelidir. Aynı zamanda babetlerle tamamlayacağınız kombinler de son derece hoş bir görünüm kazandıracaktır.

Pileli etekler, spor gömleklerle de birleştirilebilir. Eteğin rengine göre farklı kot gömlekler, spor seçenekler arasında tercih edilebilir. Özellikle metalik renk bu sene her parçada olduğu gibi pileli eteklerde de moda.

Metalik renge sahip olan pileli etekler, beyaz tshitlerle kombinlenmelidir.

2017-pileli-etek-modasiBazı pileli modeller iki parçadan oluşmaktadır. İç kısmı kısa üst kısmı tülden oluşan modeller şık bir görünüme sahiptir. Bu modeller spor tarzda kullanılmaktadır.

Tek renkli ve tek parçalı modeller ise stilettolar ile birleştirildiğinde şık bir görünüm sağlar. Bu tarz ceket ve uzun hırkalar ile birleştirilebilir.

Pileli eteklerin üzerine uzun parçalar kullanabilirsiniz.

Bu durum hem dikkat çekici hem de modaya uygun bir görünüm sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git