Ayakkabı Modelleri

Trend: Çorap Bot Modelleri ve Kombinleri

Yeni sezonun trendlerine değinmeye devam ediyoruz. Önceki yazılarımızda sezonun trend ayakkabıları arasında kadife botlara değinmiştik. Bu yazımızda da sonbahar-kış trendleri arasında olan çorap bot modellerine değineceğiz. İşte sezonun trendi çorap bot modelleri ve kombinleri.

En Güzel Çorap Bot Modası ve  Modelleri

Sonbahar- kış trendlerinde öne çıkan bot modellerinden biri de çorap botlar. Bu model botlar oldukça rahat ve şık oluşuyla birçok kadının tercihi arasında. Bu model botlar bileği sıkıca kavrar ve şık bir görünüm sunar. Bu botlara genellikle kalın topuklar eşlik eder.

Çorap botlar, çokça tercih edilen bir model olmuştu ve bu yeni sezonda da oldukça tercih edileceğe benziyor.

Sonbahara ve Kışa damgasına vuracak olan bu modellerden süet ve kadife olanları daha ön planda olacak. Özellikle bu yeni sezonda kadife botlar popülerliğini ilan etti.

Rahat ve aynı zamanda şık olan bu çorap botları pek çok kombininizde kullanabilirsiniz. İster dar bir jean ile, ister mini veya midi eteklerle, ister elbiselerle… Özellikle de bu sonbahar aylarında bu modeller ilgi odağı olacağı olacak gibi duruyor.

Aşağıda paylaşacağımız galerimizde birbirinden farklı renkte ve birbirinden farklı kombinler ile kullanılan çorap bot modellerini görebilirsiniz. Trend olmak istiyorsanız bu sezon bot tercihinizi çorap botlardan yana kullanabilirsiniz. Özellikle de kadife olanlarını.

Çorap Bot Modası, Modelleri ve Kombin Önerileri

 

Fotoğraflar: Pinterest

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir