Topuksuz Babet Ayakkabı Modelleri

Topuksuz Babet Ayakkabı Modelleri
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 180 kez okundu.

Babet ayakkabı modası ve kombinleri

Hanım Ayakkabı Modelleri kategorisinde yayınladığığımız babet ayakkabı ve babet modelleri gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

Güzel babet modelleri

Bir kadının bir tek topuklu ayakkabı ile şık olmayacağının en büyüleyici güzel kanıtlarından bir kişi olan babetler çok geçmeden her kadının dolabında yerini almış durumda. Bilhassa bahar ve yaz aylarının olmazsa olmaz parçası olan babetlerle de arzu ettiğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Babet al ve kolaylıkla istediğin parça ile kombin yap. Hangi parçalar mı? Örneğin sıcak yaz günlerinde en sık kullandığınız şortlarla, mini etek ya da mini kloş elbiselerle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

 babet ayakkabı

babet ayakkabı

Babetlerinizi İstediğiniz Her Parça İle Kombinleyebilirsiniz

 babet modelleri

babet modelleri

Günlük kullanımın olmazsa olmaz parçalarından olan babetler son dönemde bayanlar nezdinde çok fazla tercih edilir oldu. Bunun nedeni yalnız rahat oluşu değil bununla beraber bir stiletto kadar heybetli ve güzel duyu oluşudur. Ayakkabı firmalarının her dönem çıkardığı koleksiyonlarına göz attığınızda görmüş olacaksınız ki topuklu ayakkabılar kadar babetler de o koleksiyonda içeriyor. Yazın habercisi olan bahar aylarında kısa jean pantolonlarınız ve üstüne giyeceğiniz basic bir t-shirtü açık renk rugan bir babet ile kolayca tamamlayabilirsiniz.

 bayan babet ayakkabı modelleri

kadın babet ayakkabı modelleri

Babetin Günlük Kullanımdaki Yeri

 babet kombinleri

babet kombinleri

Gündüz şıklığı denildiğinde bundan böyle akla bir tek ince topuklu sivri burunlu ayakkabılar gelmiyor. Tam tersine rugan ya da mat, taşlı ya da bilekten bağlı gibi birbirinden değişik yüzlerce babet modelleri de akla geliyor. Dolayısı ile babet al demek, kolaya kaç demek değil, tam tersine topuksuz bir ayakkabı ile de ne kadar şık olunabileceğini göster anlama gelir. Bilhassa de söz mevzusu gündüz şıklığı ise.

 bayan babet ayakkabılar

kadın babet ayakkabılar

babet ayakkabı çeşitleri

babet ayakkabı çeşitleri

babetler

babetler

kot babet

kot babet

klasik babet modelleri

klasik babet modelleri

zımbalı babet modelleri

zımbalı babet modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git