Makyaj Önerileri

Tırnak Süslemeleri ve Nail Art Fikirleri

Bayanlar için bakım, makyaj ya da eklenen şeylerden önce gelmelidir ki kastettiğimiz şey, tırnak bakımı, saç bakımı ve cilt bakımı gibi organik olanı korumakla öncelik olan şeylerdir.

Tırnak bakımı mevzusunda, tırnaklarınıza baktıktan sonrasında süslemek de isteyebilirsiniz fakat bazı bayanlar fazla dikkat çeke tırnak süslemelerini ya da renkli ojeleri sevmez, hoşlanmayabilirler. Bu yazımız işte bu sadelikten hoşlanan bayanlara ya da mütevazı bir nail art şu demek oluyor ki tırnak sanatı tırnak süslemesi tecrübe etmek isteyen hanımefendiler için fazla yerinde bir yazı olacak. ilk önce yazı başlığında söz ettiğimiz nude kelimesi üstünde durmak istiyoruz.

Nude renkler ten rengi renkleri şu demek oluyor ki bir hayli renksiz olan renkleri ifade edebilmemiz için bulunmuş bir kelime grubudur. Bu bilgiden sonrasında Nude Renk Mütevazı Şık Tırnak Süslemeleri Nail Art Fikirlerinin mütevazı ve şık olma nedenini daha iyi kavrayabilirsiniz. Nude renkler pembe ya da şeftali tonunda olabildiği gibi beyaz tonunda da olabilen ve çoğu zaman transparan olarak görülen şekilde ekranlara çıkabilirler.

Kısaca nude dediğimiz renkler bile kendi içinde bir fazla tona bürünebiliyor. Bu sebeple eğer siz mütevazi tırnak süsleme yeğleyen bir bayan iseniz sizin renkleriniz nude renklere ait olmalıdır. Gelelim Nude Renk Mütevazı Şık Tırnak Süslemeleri Nail Art Fikirlerine…

Bu Nude Renk Mütevazı Şık Tırnak Süslemeleri Nail Art Fikirleri, nude renk bir oje tabanı üstüne çeşitli renklerin kullanılması ile elde edilse de bu üzerine kullanılacak oje renklerinin de genellikle soft ya da yumuşak tonlu oje renkleri olması tercih edilir. Siyah gibi keskin bir renk ise bir kaç tırnakta ya da biçim çizmek için kullanılabilir.

Bütün bunların yanında Nude Renk Şık Tırnak Süslemeleri Nail Art Fikirlerinde altın renk ya da gold renk ya da gümüş renk gibi parıltılı ya da sedefli oje renkleri de fazla hoş bir süsleme yapımına destek olan oje renkleridir.

Nude Renk Mütevazı Şık Tırnak Süslemeleri Nail Art Fikirleri, yalnız sadelikten hoşlanan hanımefendilere değil, abartılı ojeler devam eden hanımefendilere da fazla hoş görünecek bir şıklığa sahip olduğundan tahmin edebilirsiniz ki düğün ya da gelin tırnakları süslemesinde de tercih edilebilir kalitede bir görünüm ile hanımefendilerin beğenisini fazla şekilde toplayan tırnak süsleme yöntemleridir. Nude Renk Mütevazi Şık Tırnak Süslemeleri Nail Art Fikirlerini günlük olarak da kullanmak isterseniz, parıltılı renkleri spor bir dış görünüm ile fazla seçmemenizi tavsiye ederiz. Fakat eğer altın ya da gümüş renk aksesuarınız var ise hoş duracaktır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir