Takı & Aksesuar Modelleri

Tığ İşi Bayan Takı Modelleri ve Modası

Eğer en büyüleyici güzel ve en şık takı modelleri içinden seçim yapmak isterseniz kesinlikle tercihiniz tığ işi takı modelleri olmalıdır.

Zira hem tığ işi örgü dantel modelleri olması hem de büyük emek ve göz nuru sonucunda uygulanmasından ötürü resmen bayanların göz bebeği haline gelmiştir. ayrıyeten tığ işi olması nedeni ile kimi zaman danteller kimi zaman de iğne oyası modelleri dahil edilmesi sonucunda en ağır takılar elde edilmiştir.

Örneğin genel de takılara baktığımız süre çiçek motifleri fazlaca fazla kullanılmıştır. Zira çiçekler her an hoş görünümlerin sergilenmesinde destek olmasından ötürü hem de ayrı bir zarafet yansıtması biz hanımların tercihlerin öncelik tanımamıza niçin olmakta.  Günümüz de bilhassa yaz sezonların da uzun kolyeler trend haline gelmesi nedeni ile çoğu zaman spor kombinlerin vazgeçilmezidir. Örnek olarak uzun kolyeleri iki değişik şekilde dizayn edebiliriz.

Mesela istersek zincir üstüne örülen motifleri monte edebilir yada istersek örgü iplikleri ile zincir üzerine düşeni görmekte ve bu şekilde takılar sonlandırılmaktadır. Kısaca takılara renk ve zenginlikler kazandırmak bizlerin zevklerine ve yaratıcılığımıza bağlı hanımlar. Örneğin  örgü iplikleri ile yapabileceğimiz suretiyle mesela bir fazla objeler boncuklar taşlar da bu modeller içine dahil edebiliriz. Nazar boncuklar ise her biçim takılara renk verecektir.

Bilhassa ufak nazar boncuklarını bileklikler de uyguladığımız vakit fazlaca mükemmel bir bilezik tasarımı uygulamış olacağız. Buna benzer bir fazla değişimleri yaratmak bize bağlı kısacası..

 


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu