Kadın Modası

Tesettür Kaban Modelleri

En Güzel ve Farklı Tesettür Kaban Modası ve  Modelleri

Kış aylarının olmazsa olmazı olan kabanlar çeşitli model ve renklerde mevcuttur. Özellik ile tesettür giyim tercih eden bayanlar için olan tesettür kaban modellerine bakalım.

Mor renkte sıfır yakalı dizlerden aşağıda boyda olan kabanın etek kısmı asimetrik olan ön kısmında omuzdan oval başlayarak aşağıya düz inecek şekilde fermuarlı olan model ve ayrıca kaban ile aynı renkte ve aynı kumaştan yapılmış olan kuşak detayı olan model.

Diz altında olan boya sahip önden düğmeli gri renkli oval yakalı kolda deri manşet detayı olan ve bu detaydan kemeri olan model.

Siyah renk diz altı boyda olan belde siyak renk ve ortasında büyük taş olan kurdaleli kemeri olan yakası da üçgen şeklinde olan model.

2017-tesettur-kaban-modelleriDizden bir karış aşağı boyda birbirinin üzerine gelecek şekilde iri ve tek düğme ile bir araya gelen haki yeşili kesim yerlerinde ince siyah renk şerit şeklinde deri detay olan yuvarlak yakalı model.

Diz altı siyah renk süet kumaştan yakası siyah renk deri olan panço modelleri şeklinde olan önünde dikey olarak birbiri ile farklı boyda parlak renk fermuar detayı olan model.

Siyah renk ayak bileğinden biraz yukarı da olan boya sahip belden aynı renk ve kumaştan yapılmış olan kuşak ile bağlanan dik yakalı önünde sanki üç tane iri düğme varmış gibi duran desenli detay olan ve yakanın yarısında kesim yerinde şerit şeklinde bu detaydan olan model.

Dik yakalı düğmeleri önden değil birbirinin üzerine gelerek yandan bağlanan aynı kumaştan kuşak detayı da olan krem renginde olan model.

Füme renginde bol kesim yakası ve kol manşetleri kürklü olan yandan cepli önden de çift sıra düğmeli  tesettür modelleri.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir