Kombin Önerileri

Tayt Üzerine Ne Giyilir? Tayt Kombinleme Tüyoları

Tayt Nasıl Kombinlenmeli? Tayt Kombini Önerileri.

Rahatlığı sebebiyle hanımların en çok tercih ettikleri arasında biri de taytlar.

Kullanışı bakımından oldukça yükselişe geçmiştir. Bu sebeple de birçok farklı desende ve değişik modellerde taytlar üretilmeye başlamıştır. Popüler olduğu için de hanımların ilgisini bir hayli çekmekte. Taytları güzel ve değişik tarzda kombinlerseniz dikkat çekici bir hale bürünebilirsiniz.

İnce taytlar daha çok yazın tercih edilmektedir.

Fakat ince tayt modelleri iç göstermektedir, iç çamaşırınızın gözükme ihtimali oldukça yüksek.

Bu yüzden ince tayt giyecekseniz bunu tunik modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Tunik dışında yine uzun güzel tişörtlerden giyerek ön ve arka bölgeleri kapatabilirsiniz. Örneğin, sırt dekolteli uzun tişörtler ile çok farklı ve oldukça tarz-şık bir görünüme kavuşursunuz.

Canınız gömlek giymek istiyorsa veya gömlek giymeyi çok seviyorsanız arkası uzun ve belden bağlamalı gömlek modellerini seçebilirsiniz. Bu gömlekler yaz modasının olmazsa olmazıdır.

Tayt ile kombinlenince de oldukça güzel durmaktadır. Aynı zamanda uzun olduğu için iç göstermez ve rahat edersiniz.

Yaz akşamlarında dışarı tayt giyerek çıkacaksanız ince bir hırkayı üzerinize alabilirsiniz. Eğer farklı bir hava yaratmak istiyorsanız (öğlen-akşam) farketmez,  bu hırkayı belinize bağlayabilirsiniz. Böylece açık görünen bölgelerinizi kapatabilirsiniz.

Kışın ise taytlarınız bilek botlarla harika durur. Biraz kısa kesilmiş taytı mutlaka denemelisiniz.

Rahat bir kışlık kombin istiyorsanız  taytınızı süveter elbise ile yüksek topuklu botlarla kullanabilirsiniz. Bedeniniz ince bir yapıya sahipse kat kat kıyafetler giyebilirsiniz.  Gömlek, uzun bir hırka, şal, botlar ve bot çoraplarıyla harika bir görüntü yaratabilirsiniz.

Tayt Kombinlerinden Örnekler


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu