Moda ve Kombin Önerileri

Sperm Arttırıcı Bitkisel Formül: Keçiboynuzu

25.07.2019
207
Sperm Arttırıcı Bitkisel Formül: Keçiboynuzu

Bu yazımızda, bazı erkeklerin ortak sorunu olan sperm sayısında düşüklük problemine deva olacak bitkisel bir formül vereceğiz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sperm sayısı yetersiz olan erkekler için keçiboynuzu kürünü öneriyor. Keçiboynuzu spermlerdeki hareketi arttırıp, sperm sayısında bir artışın olmasını sağlıyor.
İşte merakla beklediğiniz sperm arttırıcı bitkisel formül:

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz.
Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısını da akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz.
Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.
Not: Şeker hastaları çekinmeden keçiboynuzu tüketebilirler. Olgunlaşmış keçiboynuzu (kahverengi-siyah) çiğ olarak tüketilmelidir.
Çiğ olarak tüketilen keçiboynuzu kan şekerini yükseltmez. Şeker hastaları da çekinmeden günde 5-6 adet keçiboynuzunu çiğ olarak tüketebilirler.
Bu kural keçiboynuzunun pekmezi için kesinlikle geçerli değildir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.