Etek Modelleri

Şort Etek Yani Skort Etek Modelleri

Skort Etek Modası, Skort Etek Nasıl Kombinlenir?

Skort Etek tenis maçlarında bayanların rahat etmesi için özel olarak hazırlanan spor tarzdaki  eteklerdir.

Hummel skort etek modelleri, Adidas skort etek modelleri, ve Nike skort etek modelleri markaları ile yeni modellerini çıkardı.

Pembe skort etek modelleri, mavi skort etek modelleri, siyah skort etek modelleri ve beyaz skort etek modelleri  ön plana çıktığı spor etkinliklerinde giyilen bu etekler oldukça kullanışlı.

Pamuklu yapısı ile terletmiyor, spor yaparken rahat hareket etmeyi sağlıyor.

Skort etek modelleri denince akla ilk önce sporda kullanılan tenis etekleri gelse de, son yıllarda popüler hale gelen ve günlük giyimde modern görünüşüyle dikkat çeken bir parça haline de geldi.

Şort etek de diyebileceğimiz skort etekler ile her yere gidilebilir. Üstelik kombinlenmesi de çok kolay.

Mini boyda üretilen genellikle koton skort etek modelleri,ve keten kumaş skort etek modelleri piyasaya sunulan bu ilginç tasarımlı etekler hanımların güzelliğine güzellik katıyor.

Bacaklarına güvenenler için üçgen detaylı tasarlanan şortlu skort eteklerin her rengi var.

Tek parça olarak da satılıyor, iki ve üç parçalı modelleri de var. Şort ve etek seven kadınların kurtarıcısı olan bu parçalar, mini ve çan eteklerin tahtına aday olacak.

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir