Moda ve Kombin Önerileri

Sonbaharda Öne Çıkan Modeller Neler Mi?

16.09.2017
490
Sonbaharda Öne Çıkan Modeller Neler Mi?

En Trend ve Cool Sonbahar Modası

Sonbaharda Öne Çıkan Modeller Neler Mi?  Sonbahar Modası. Yaz ne kadar etkisini sürdürse de sonbahar aylarına giriş yaptık.

Modayı takip etmeyi seven, trendi yakalamak isteyen kadınlar için bu yazımızda bu yılın sonbaharında trend olan modelleri, desenleri paylaşacağız.

İşte sonbahar trendi Modelleri ve kombinleri

Vücuda Oturan Takım Modelleri

Takım elbisenin sadece meslek gereği giyilebileceği düşüncesi vardı ve çok önceden bu düşünce yapısı değişti. Son zamanlarda maskülen tarzın ortaya çıkmasıyla birlikte kadınlar pantolon-ceket takımlarını epey tercih eder oldu. Bu sonbaharda da bu tip vücuda oturan takımlar öne çıkıyor. Özellikle de kırmızı renk takımlar. Sonbahar kombinleri seçimlerinizi kırmızıdan yana yapabilirsiniz.

Çizgili Parçalar Modelleri ve Kombinleri

Geçtiğimiz ilkbahar aylarında gökkuşağı renklerinden oluşan çizgiler ön plandaydı. Sonbaharda ise bu renkli çizgilerin yerini klasik renkler almakta.

Payet Modelleri ve Kombinleri

Son zamanlar payetler popülerliğini iyice arttırdı. Sıklıkla karşımıza çıkan payetli parçalar, bu sonbahar aylarında da karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Haki Renk Giyim Modelleri

Kış aylarında  sokaklarda, insanların üzerinde haki renkteki parçalara çok rastladık. sonbaharda birçok marka, koleksiyonlarında haki rengi sıklıkla kullanmış.

Bu sonbaharda haki renklerle oluşturulmuş kombinler öne çıkmaktadır.

Kalın Hırka Modelleri

Düşünüldüğünde kalın hırkaları, gece elbiselerinin üzerinde görmek bize tuhaf gelebilir. Çünkü genel olarak gece elbiselerinin üzerine şık bir ceket tercih edilir.

Fakat artık bu kalın hırkaları, gece elbiselerinin üzerinde görmek de mümkün. Sonbaharın vazgeçilmezi olan kalın hırkalar her kombinde karşımıza çıkabilir.

Pileli Etek Modelleri

Hemen hemen herkesin üzerinde pileli etek görmüşüzdür ve görmeye de devam edeceğiz gibi. Bu sonbahar aylarında da pileli akım devam ediyor.  Özellikle de topuklu ayakkabılar ile kombinlenmiş midi boydaki pileli etekler öne çıkmakta.

Hayvan Desenli Giyim Modelleri

Sonbahar trendi dahilinde neredeyse her giyim parçalarında hayvan desenleri dikkatleri üzerine çekecek.

Kare Desenli Giyim Modelleri

Zamansız ve klasik olan bu kare desenleri, sonbahar aylarında da oldukça tercih edilen parçalar arasında yerini alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.