Kadın Modası

Sonbaharda Öne Çıkan Modeller Neler Mi?

En Trend ve Cool Sonbahar Modası

Sonbaharda Öne Çıkan Modeller Neler Mi?  Sonbahar Modası. Yaz ne kadar etkisini sürdürse de sonbahar aylarına giriş yaptık.

Modayı takip etmeyi seven, trendi yakalamak isteyen kadınlar için bu yazımızda bu yılın sonbaharında trend olan modelleri, desenleri paylaşacağız.

İşte sonbahar trendi Modelleri ve kombinleri

Vücuda Oturan Takım Modelleri

Red Work Bussiness Formal Elegant Women Suit Set Blazers Pants Office Suits Ladies Pants Suits Trouser | Moda Ve Kombin Önerileri

Takım elbisenin sadece meslek gereği giyilebileceği düşüncesi vardı ve çok önceden bu düşünce yapısı değişti. Son zamanlarda maskülen tarzın ortaya çıkmasıyla birlikte kadınlar pantolon-ceket takımlarını epey tercih eder oldu. Bu sonbaharda da bu tip vücuda oturan takımlar öne çıkıyor. Özellikle de kırmızı renk takımlar. Sonbahar kombinleri seçimlerinizi kırmızıdan yana yapabilirsiniz.

Çizgili Parçalar Modelleri ve Kombinleri

indir | Moda Ve Kombin Önerileri

Geçtiğimiz ilkbahar aylarında gökkuşağı renklerinden oluşan çizgiler ön plandaydı. Sonbaharda ise bu renkli çizgilerin yerini klasik renkler almakta.

Payet Modelleri ve Kombinleri

Women Long Sleeve Gold Sequin Sexy Dress Deep V neck Design Slim Fit Party Night Club | Moda Ve Kombin Önerileri

Son zamanlar payetler popülerliğini iyice arttırdı. Sıklıkla karşımıza çıkan payetli parçalar, bu sonbahar aylarında da karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Haki Renk Giyim Modelleri

13 2016 haki renk kombinler 2016 e1505549674164 | Moda Ve Kombin Önerileri

Kış aylarında  sokaklarda, insanların üzerinde haki renkteki parçalara çok rastladık. sonbaharda birçok marka, koleksiyonlarında haki rengi sıklıkla kullanmış.

Bu sonbaharda haki renklerle oluşturulmuş kombinler öne çıkmaktadır.

Kalın Hırka Modelleri

15 2017 sonbahar trendleri mini 1 | Moda Ve Kombin Önerileri

Düşünüldüğünde kalın hırkaları, gece elbiselerinin üzerinde görmek bize tuhaf gelebilir. Çünkü genel olarak gece elbiselerinin üzerine şık bir ceket tercih edilir.

Fakat artık bu kalın hırkaları, gece elbiselerinin üzerinde görmek de mümkün. Sonbaharın vazgeçilmezi olan kalın hırkalar her kombinde karşımıza çıkabilir.

Pileli Etek Modelleri

midi pileli etekler nasil kombinlenir | Moda Ve Kombin Önerileri

Hemen hemen herkesin üzerinde pileli etek görmüşüzdür ve görmeye de devam edeceğiz gibi. Bu sonbahar aylarında da pileli akım devam ediyor.  Özellikle de topuklu ayakkabılar ile kombinlenmiş midi boydaki pileli etekler öne çıkmakta.

Hayvan Desenli Giyim Modelleri

blogger image 2119142882 | Moda Ve Kombin Önerileri

Sonbahar trendi dahilinde neredeyse her giyim parçalarında hayvan desenleri dikkatleri üzerine çekecek.

Kare Desenli Giyim Modelleri

potikare etek kombin | Moda Ve Kombin Önerileri

Zamansız ve klasik olan bu kare desenleri, sonbahar aylarında da oldukça tercih edilen parçalar arasında yerini alıyor.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir