Saç Bakımı

Sonbahara Özel En Güzel Saç Trendleri

Kış sezonu yaklaşırken her şey gibi saçlar arasında da bir moda düzeni oluşmaya başladı. Baştan aşağı modaya uymak istiyorsanız bu stile saçlarınızı da eklemelisiniz. Eğer sizde modayla uyum içerisinde olmak isterseniz diye Sonbahar ve kış için saç trendlerini için derledik.

Kaküllü , Katlı Bob Kesim Saç Modelleri

sac | Moda Ve Kombin Önerileri
saç

 Son yıllarda sıklıkla gördüğümüz Bob kesim tarzı bu sezonda da bizlerle. Yataktan kalkmışçasına kısacık saçları sokaklarda cafeler de çoğunlukla göreceğiz. Bu kesim tarzı adeta son zamanların gözdesi niteliğinde. Fakat her saç türü için öneremiyoruz. Kabarık ve kalın saçlar da çok hoş durmayabilir. Ancak araya kat attırırsanız bunun önüne geçebilirsiniz.

Deneysel Topuz Saç Modelleri

Sıkı bağlanmış kısa sürede yapılan dağınık deneysel topuzlar. İnternette de bulacağınız mükemmel modelleri deneyebilirsiniz. Saçınızın modelinizi örgülerle de süsleyebilirisiniz.

Rapunzel Gibi Uzun Saç Modelleri

Bir süredir kodluğunu kaptıran uzun saçlar bu sezonda geri dönüyor. Uzun saç severler bu sezon da çokça mutlu olacaklar. Ortamda çokça uzun saç modellerini göreceğiz. Burada en çok dikkat etmeniz gereken şey saçlarınızın karışık görünmesini engellemek. Uzun saçların dezavantajıdır. Uzun ve bakımlı saçlar ile yeni sezonda çok iyi olabilirsiniz.

90’ların Aksesuarları Tekrar Bizlerle

90’larda kullanılan ev tokalarını bu dönemde de bulmak mümkün. Enerjik ve renklerle dolu bu tokalar tekrar piyasa da. Anlaşılan bu dönemde de doksanların enerjisini sıklıkla göreceğiz. 90’lardan kastımız şimdilerde kullandığımız ev tokalarıdır.

Bohem Tarz Saç Örgüleri

Saç örüklerimiz her zaman bizimle beraber. Saç örükleriniz ile spor görünüme sahip olduğunuz gibi şıklığı da yakalayabilirsiniz. Yeni sezonda bu örgüler biraz daha şıklık ve özgünlük istiyor.

Punk Tarzı Saç Modelleri

bakir sac renkleri 6 | Moda Ve Kombin Önerileri
bakir-sac-renkleri-6

80 ve 90’ların esintisi punk ile devam ediyor. Asi ve kabarık saçları podyumlarda göremeye alışmıştık. Artık sokaklarda da sıklıkla göreceğiz.

Ense de Birleşen At Kuyrukları Saç Modelleri

Sade, modern ve seksi bir model olan ensede birleşen at kuyrukları kış ve sonbahar mevsimlerinin en büyük kurtarıcılarından birisidir.

En Güzel Kısa Saç Modelleri

Özellikle ünlülerin kısa saç modellerinden bahsetmek istiyoruz.
Ünlülere çok yakışan kısa saç modellerini inceleyin.
Siz de kısa saç modeli istiyorsanız yüz tipine göre kısa saç modellerinden birini tercih ediniz.
Yüz şekline göre kısa saç modelleri konusuna dikkat edilmelidir.

Size en uygun kısa saç modellerini uygulamak için yaşınız, cilt renginiz, yüz şekliniz çok önemlidir.

Bunları göz önünde bulundurarak kısa saç şekillerinden birin seçiniz.

Parlak Taşlı Saç Tokaları ve Saç Modelleri

Özgürce dağıttığımız saçları bu tokalar ile topluyoruz ve yenilenmekte olan modaya ayak uyduruyoruz.

En Güzel Kışlık Sarı Saç Modelleri ve Modası Galerisi

images 2 15 | Moda Ve Kombin Önerileri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler