Moda ve Kombin Önerileri

Sonbahar/Kış Tesettür Kombinleri ve Modası

05.11.2019
144
Sonbahar/Kış Tesettür Kombinleri ve Modası

En Güzel Sonbahar/Kış Tesettür Kombinleri Nasıl Olmalı?

Sarı ve Camel Tesettür Kombini Önerileri

 

Bu Sezon sıcak tonlar ile soğuk tonlar işbirliği içerisinde. Yazın öne çıkan capcanlı göze çarpan sarıları yerini biraz daha soğuk durumlara bırakıyor. Sıcak camel rengi ile  yakınlık kurarak en parlak döneminde. Bu ortaklığa hardalın egzotik dokunuşları sıcaklık katarken sonbahara hazırlanıyor. Giysilerden eşarplara, çantadan ayakkabıya ve hatta takılara kadar hemen hemen her parçada bu iki rengin farklı tonlarını yaşıyoruz. 2017/18 Sonbahar – Kış sezonunun sarı ve camel iş birliğini sizler de kesinlikle kombinlerinize yansıtın, yüksek modaya hitap ederken şıklığınızı vurgulayın.

Siyah ve Beyaz Tesettür Kombini Önerileri

 

 

Siyah ve beyazın monokrom stili, 2017/18 Sonbahar Kış döneminde bir tık daha öne çıkıyor. Bazı zaman maskülen çizgiler bazı zamanlar desenler bazı zamanlar ise sade halleriyle karşımıza çıkıyor.Güçlü ve kararlı bu ikili renk, süreklilik anlayışıyla moda olmanın ötesinde emin adımlarla yürüyor. Çizgi ve desenlerle taze bir yaklaşıma ayak uyduran, siyah ve beyaz renginin tesettür kombinleri sezonun trendi olan üçüncü renkleriyle bize kreatif kombinasyonlar sunuyor.Siyahın hakim olduğu bu kombin şalınız ve ayakkabılarınız ile tamamlanacak.Çantanız ve kombin ettiğiniz takılarınız eşliğinde bu gecenin en şık kadını siz olacaksınız.

Gri Beyaz Tesettür Kombini Önerileri

 

 

Son Olarak da 2018 Kış sezonuna ise Gri ve Beyaz renkleri hakim. Beyaz gömlek ve ufak beden gri etek yer alan bu  kombin de gri mango kabana da yer verilmektedir. Su yeşili eşarp bulunan bu kombin siyah bir çanta ile meç edilmektedir. Tesettürlü kadınlara yönelik ayaklarını da tam kaplamak için gri renkli topuklu ayakkabı ile kombin tamamlanmıştır

Bol Etek Tesettür Kombinleri

Doğru kombin yapabilmek ne yazık ki her bayanın kolaylıkla yapabildiği bir durum değildir. Ancak kesinlikle her bayanın doğru kombinin inceliklerini doğru şekilde öğrenmesi gereklidir.

Doğru kombin yapmak, güzel görünmenin ve şık bir bayan olabilmenin en önemli adımıdır. Uzun etekleri her şekilde kombinleyemeyiz.

Bu nedenle bol eteklerin nelerle iyi durabileceğini, hangi parçalarla meç edilmesi gerektiğini iyi bilmek gerekir. Bunları bilmek ve öğrenmek için de bol etek kombin önerilerinin dikkate alınması gereklidir.

Bol eteklerle tesettür kombin yapmanın detaylarını sizler için derledik. Harika kesim ve güncel trendlerle tasarlanan bol etekler, favori birlikteliklerle şıklığınıza şıklık katacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.