Moda ve Kombin Önerileri

Sonbahar-Kış Moda Renkleri

01.10.2017
497
Sonbahar-Kış Moda Renkleri

Trend Olan Sonbahar Kış Modası ve Modelleri

Merak eden ve modayı sıkı takip eden kadınlarımız için  sonbahar-kış moda renklerini derledik. Bu renklere uyarak siz de modayı takip ettiğinizi gösterebilir ve trend görünüm elde edebilirsiniz.

Açık Pembe Sonbahar Kış Modası

Pembe ve tonları, geçtiğimiz sezondan beri kendini ön planda tutan renkler olmuştu. Bu sonbahar sezonunda da birçok tasarımcı nötr pembeyi yani pudra pembesi dediğimiz tondaki pembeyi birçok tasarımında kullanmış.

Lacivert Sonbahar Kış Modası

2017-2018 sonbahar-kış koleksiyonunda öne çıkan bir renk de lacivert. Tasarımcılar tarafından “bağımsız renk” olarak adlandırılan lacivert, mor ve altın rengi ile kombinlenmiş ve aynı zamanda blazer ceket ve pantolonlarda yoğun kullanılmıştır.

 

 

Sonbahar Solmuş Yaprak Rengi  Sonbahar Kış Modası

Sonbaharın vazgeçilmez renkleri arasında gelebilir solmuş yaprak rengi. İçleri ısıtan sonbahar tonları, aynı zamanda canlı ve bir o kadar hoş bir görünüm yakalamanızı sağlar. Sarı-bej-hardal tonlarıyla kolay kombin yapabilir ve çok şık olabilirsiniz. Ayriyeten altın kireç tonu da sezonda yerini almıştır.

Kırmızı ve Tonları Sonbahar Kış Modası

Kırmızı her zaman moda ve kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bu sonbahar-kış koleksiyonunda da kırmızı ve tonlarını rahatlıkla görebiliriz. Özellikle nar çiçeği renginin o güzel tonu bu koleksiyonda ön plana çıkmıştır. Şu aralar sezonun temel rengi olduğunu söyleyebiliriz.

Gri ve Tonları Sonbahar Kış Modası

Sonbahar ve kış sezonunda oldukça yoğun kullanılan gri rengi bu sezon da kıyafetlerde oldukça yoğun kullanılmış durumda. Gri rengi dünyanın her bir köşesinde moda olduğunu dile getirebiliriz. Tasarımcılar metalik renklerle griye kıyafetlerinde çokça yer vermiştir.

Yeşil ve Tonları Sonbahar Kış Modası

Sezonun öne çıkan bir başka rengi ise yeşil. Yeşil ve tonları, sonbahar-kış koleksiyonunda yerini almış durumda. Tonlar arasında ön planda olanlar ise haki, zeytin yeşili, kirli yeşil.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.