Kombin Önerileri

Sokakta da Güzel Görünmek İçin Tüyolar

Sokak modası, adı üzerinde sokakta rahatlıkla kullanabileceğiniz kombinleri içerir. Rahatlık ön plandadır. Sokak modasında seçilen parçalar salaş, rahat ve spordur. Sokak modası için spor şık diyebiliriz. Seçilen parçaların birbiriyle uyumu da oldukça önemlidir. Sokak modasına uyan ve sıklıkla sokak modasını üstünde gördüğümüz modellerin başında Gigi Hadid gelir. Gigi Hadid’in tarzını incelediğinde aslında oldukça spor ve günlük ama bir o kadar da çekici olduğunu görürsünüz. Bir kot pantolon ve üzerine giydiği basit parçalar ile sokak modasının temsilcisidir. Eğer siz de sokak modasına uygun giyinmek hem şık hem de rahat olmak istiyorum diyorsanız aşağıda yer alan kombin önerilerine göz atabilirsiniz.

Güzel Olmak  İçin Güzellik Tüyoları Her zaman kadınların ilk ve tek amacı güzel bir görünüme sahip olmaktır. Bunun için de tüm kadınlar yaşları boyları kiloları ne olursa olsun bu konuda oldukça iddialı bir duruş sergilemektedirler. Çünkü kıyafet birçok şeye göre aslında bizler için en önemli şeylerden bir tanesidir. Hem gündelik yaşamımızda hem iş hayatınızda hem de katıldığımız özel gecelerde her zaman bizim en büyük kurtarıcımız kıyafetlerimiz olmuştur.

Hem bir o kadar şık hem de bir o kadar zarif olmayı kim istemez ki? Birçok kadının hayalidir hem zarif hem de şık görünmek. Zarafet ile şıklık arasındaki ince bağı doğru kullanırsanız sizde bu görünüme sahip olabilirsiniz. Bazı ufak tüyolar uygulayarak insanların aklında zarafet timsali olarak kalabilirsiniz.

1)Güzel Görünmek Gösterişten kaçının.

Şık ve zarif olmanın yolu sadelikten geçer. Az çoktur aslında, kombinlerinizde gösterişe yer vermeyin. Gösterişli olan çoğu elbise; paletli, parlak fazla dikkat çekici aksesuarlar zarafetinizi bozar. Eğer illa ki bu parçaları kullanacağım diyorsanız da kıyafetinizin hepsi o parçadan oluşmasın. Mesela sadece çantanız parlak ve gösterişli olsun.

2) Güzel Görünmek Her gün bir tane yıldızınız olsun.

Kombinlerinizde dikkat çekici parçaların hepsini bir anda kullanmayın. Bu sizi geri plana atarak sadece kıyafetinizi göstermeye çalışıyormuşsunuz gibi görünmenize yol açar. Örnek vermek gerekirse; o gün kürk giymek istiyorsunuz, kürk başlı başına dikkat çekici bir parçadır. Kürkün altına parlak paletli bluzlar tercih ederseniz çok laçka bir görüntü oluşur. Kürkün altına kürk ile uyumlu tek parça kıyafetler tercih etmeniz, kürkünüzü ortaya çıkaracaktır. Hem de oldukça zarif olursunuz.

3) Güzel Görünmek Aksesuar kullanımını azaltın.

Aksesuarlar kıyafetlerimizi zenginleştiren en güzel ayrıntılardan bir tanesidir. Fakat fazla ve yerinde kullanılmadığında bizi rüküş gösterir. Aynı zamanda hem küpe hem kolye kullanımı görünümümüzü fazla gösterebilir. Bu sebeple küpe takıyorsanız kolye, kolye taktıysanız küpeye gerek yoktur. Tabi eğer küpeleriniz küçük fazla dikkat çekmiyorsa bir zararı olmayacaktır.

4) Güzel Görünmek Tek renk giyinin.

Tek renk giyinmek her zaman en asil kombinleri meydana getirir. Hem sizi olduğunuzdan zayıf hem de şık gösterecektir. Aynı tonlarda alt üst takımlar oluşturmaya çalışın.

Bir kıyafet ile sıradan bir görünüm sağlarken başka bir zamanda aynı kıyafeti yeni şeyler ekleyerek oldukça güzel ve oldukça etkileyici bir görünümü sahip olmak bizim elimizde. Bunu başardığınız takdirde kendimizi her ortamda çok daha iyi hissetmeye başlayabiliriz.

Kadınların kadın gibi görünmek ve kendilerini hem şık hem de güzel hissetmek istediklerinde başvurdukları en doğru yol kıyafetleri olmuştur. Özellikle ne istediğini bilen kadınlar aldıkları mini elbiseler veya Yerine göre uzun elbiseler sayesinde kendilerine çok daha iyi hissetmeye başarabilmişlerdir. Bunu Başaran Kadınlar her ortamda kendilerine olan öz güvenleri ile söz sahibi olmuş ve buna göre birçok ortamda değer ve ilgi görmüşlerdir. Yaşamınız Bir Parçası Moda Zaman öyle bir ilerliyor ki ne bu zamana yetişmek mümkün ne de bu zamanın dışında kalmak.

Bu nedenle her zaman kendi duruşumuzu sergilemeyi başarmalı beni istediğimizi bilmenin verdiği rahatlık ile doğru adımları atmalıyız. Son zamanlarda sürekli olarak muhteşem tasarımların önümüze çıkması ve bu konuda zamanın getirdiği bilgi ve deneyimlerle birçok insanın bu alanda eğitim görmesi ile birçok Avrupa ülkesindeki kıyafetlerle yarışır düzeyde tasarımlar oluşturulmuştur.

Öylesine muhteşem detaylı hazırlanmış ki her bir kıyafet insanların aklını almış ve baş döndürücü bir güzelliği kadınlara sunmuştur. Son zamanların en çok ilgi gören mesleği olan tasarımcılık yalnızca kıyafet modasında değil aynı zamanda ayakkabı çanta gibi aksesuarlar da oldukça fazla ilgi görmeye başarmıştır

sokak modassi nedir ozellikleri nedir web | Moda Ve Kombin Önerileri 1)Vücudunuzu mükemmel saran bir kot pantolon edinin. Fazla basit bir madde olabilir, fakat hayat kurtaran cinsten bir maddedir. Kot pantolonlar ile hem şık hem de spor görünebiliriz. Son dönemlerde moda olan mom jeanler, ya da paça kısmı yırtık olan kotlar sıklıkla tercih edilmektedir. Ya da boyunuza güveniyorsanız farklı İspanyol model kot pantolonları da tercih edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz basit bir tişört ve şal ile çok rahat olacaksınız. miranda kerr tarzi | Moda Ve Kombin Önerileri 2)Farklı desenlerde taytlar edinin. Desenli taytlar, vücudunuzu olduğundan kilolu gösterebilir, eğer vücudunuz uygun değilse siyah tayt tercih etmeniz daha şık duracaktır. Üzerine giyeceğiniz herhangi bir sweet veya tişört ile her yere gidebilirsiniz. Günlük hayatta rahat kıyafetler giyen insanlar çok daha cool durmaktadır. ll | Moda Ve Kombin Önerileri 3)Farklı desenlerde gömlekler edinin. Gömlek bir kombini hem şık hem de spor bir hale getirebilir. Eğer kombininizi bir tık yukarı taşımak daha şık görünmek istiyorsanız şık desenlerde gömlekleri tercih edebilirsiniz. Şık bir kemer ile de sokak kombininizi daha da zenginleştirebilir aksesuarlar ekleyebilirsiniz. kis modasi | Moda Ve Kombin Önerileri deri parcalar 5c835da9 f744 4634 98e8 8cbd842cf77b 1 | Moda Ve Kombin Önerileri 1507296968 g  rsel | Moda Ve Kombin Önerileri 2015 2016 sokak modasi 5785ea8c14aa2 | Moda Ve Kombin Önerileri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir