Soğuk Havalarda Üşümeyeceğiz Çünkü Atkılarımız Var

Soğuk Havalarda Üşümeyeceğiz Çünkü Atkılarımız Var
4 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 35 kez okundu.

 

Moda moda moda. İnsanların yaşamlarında olmazsa olmaz olan kavramların başında geliyor. Bunun yanı sıra dünyanın en önemli endüstrileri arasında geliyor.

Günümüzde modanın girmediği alan yok gibi. Moda her yerde karşımıza çıkıyor. Nitekim modanın o sezon nasıl olacağına karar vermek için yılda iki defa bu işin kurmayları bir araya gelerek sezonun desenlerini, kesimlerini, renklerini, modellerini vb. diğer olguları belirliyorlar.

İşte sonbahar kış sezonu için moda kurmayları atkı kullanımını öneriyor. Yani biz kış nasıl geçerse geçsin üşümeyeceğiz zira büyük, kalın atkılara sarılacağız.

Modacılar atkıların bu yıl olduğundan daha büyük olduğunu birbiri ardına yaptıkları defilelerde gösterdiler bile.

Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Atkı aslında yıllardır insanların yaşamında hep vardı. Annelerimiz, büyükannelerimiz atkıyı hep kullanıyordu ve bu kadar popüler değildi ama artık moda.

Sadece bu dönem biraz değişti. Etnik desenli olanlar var, ekose olanlar var, çizgili olanlar var. Çiçek desenli olanlar var. Yani yok yok. Herkesin beğeneceği türden bir atkı var.

Elbette büyük olanları moda ama siz eğer kısa boylu bir kişi iseniz çok büyük olanlar yerine kendi tipinize uygun olanları tercih etmelisiniz. Desenli olanları kullanırken kıyafetinizin ana renkleri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Ekose kullanımında da yine curcunaya gitmeden kullandığınız diğer giysilerinizi tamamlamasına dikkat etmelisiniz. Düz renk olanları ise her zaman kullanabilirsiniz. Lacivert, koyu yeşil gibi atkılar her yerde her yaşta kullanılabilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git