Saç Bakımı

Skrillex Saç Modası

En Trend Saç Modeli Skrillex Saç Modası ve Modelleri

Saç modası her zaman ki gibi farklılıklarıyla kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Son zamanların en çok konuşulan ve gençler tarafından tercih edilen modeller arasında yer alan Skrillex Saç Modası ülkemizde Trend saç modelleri arasında yer almayı başardı.

Saç Örgüsü Modelleri ve Saç Örgüsü Modası

Skrillex Saç Modası ve Modelleri Nedir?

Skrillex kafamızın sağ ve sol taraflarında bir yanının kazıtılmasına deniyor.

Genellikle kulak üstünün ve kulak arkasının kazıtıldığı ve diğer tarafın doğal halinde bırakılmasına biz Skrillex diyoruz. Bir farklı modeli ise son zamanlarda trend olan ense arkası kazıma oldu.

Bu modelin öncüleri kim diye soracak olursak şüphesiz 2 yıl önce ilk defa Rihanna kullanarak dünya çapında popüleşmeye başladı ve zamanla ülkemize kadar ulaştı.

İlk zamanlarda pek istenmeyen karşı çıkılan saç modelleri arasında olan Skrillex zamanla kullanılmaya başlandığında artık insanlarımızın gözüne güzel ve çekici gelmeye başlayınca herkes tarafından tercih edilmeye başlandı.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir