Kombin Önerileri

Siyah Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Siyah Pantolon Kombinleri Önerileri

Siyah pantolon modelleri yaz-kış her zaman modadır. Siyah pantolonlar, rahat ve şık oluşundan dolayı birçok kadının tercihi arasında yer alır. Vücut hatlarınızı kusursuz göstermekten yanaysanız siyah pantolonlar sizin kurtarıcınızdır.

Spor tarzınız varsa siyah pantolonlarınızın üstüne salaş modeller tercih edebilirsiniz. Salaş gömlek, salaş tişört, salaş omzu düşük modeller size uygun olacaktır. Kombininize hareket katmak isterseniz  büyük taşlı bileklik ve kolyeler kullanabilirsiniz.

Yırtık Siyah Pantolon Modelleri

Tarz sahibi olanların veya tarz yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi de dizleri yırtık siyah pantolon modelleridir. Bu modelleri beyaz gömleklerle kombinleyip hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu klasik görünümü başka boyuta taşımak isterseniz de asimetrik kesimden oluşan yelek modeli ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Modern ve tarz olmak istiyorsanız dizleri yırtık siyah modelleri sizler için güzel bir tercih olacaktır.

Siyah pantolon modelleri hem vücut hatlarınızı harika gösterir hem de marjinalliği ön plana çıkarır. Bundan dolayı da birçok kadın siyah pantolonunu tercih etmektedir. Basenleriniz varsa ve bunu saklamak istiyorsanız siyah pantolon hem vücut hatlarınızı diğer renkteki pantolonlara göre kapatır. Daha da basenlerinizi saklamak isterseniz de siyah pantolon modellerini, uzun tunik modelleri ile kombinleyip basenlerinizi kapatabilirsiniz.

Siyah renk pantolonlar sizin kusursuz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur aynı zamanda da trend görünümün ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır. Siyah pantolon modelleri ile sokak modasını yaratmak isterseniz de bu pantolon modellerini stiletto tarzı ayakkabı modelleri ile ya da yüksek tabanlı ayakkabı modelleri ile kombinleyerek sokak modasını güzel bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Siyah Pantolon Kombinleri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir