Kombin Önerileri

Siyah Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Gündelik hayatımızda en çok tercih ettiğimiz kıyafet tabii ki pantolon. Özellikle siyah pantolonun asla modası geçmez. Yaz, kış fark etmeden tercih ederiz. Siyah pantolon, vücudumuzu daha zarif gösterir. Bu nedenle her kadının severek kullandığı bir parçadır. Üzerine giydiğiniz beyaz bir tişörtle bile harika görünebilirsiniz. Bu nedenle rahatlığına düşkün kadınların da dolabında bulunması gereken bir üründür.

Yüksek Bel Ve Dar Paça Siyah Pantolon

Dar paça pantolon modelleri bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir. Üzerine kısa bluz ya da kazaklarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renkli takılarla farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Yırtık Pantolon Çılgınlığı

Yıllardır moda haline gelmiş hala da kadınlar ve özellikle gençlerin vazgeçilmezi yırtık pantolonlar, uzun paltolarla giyebilirsiniz. Ya da kısa, şişme montlarla spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Deri ceketlerle de görünüşünüze farklı bir hava katabilirsiniz.

Acil Durumlar İçin Siyah Pantolon

Siyah pantolon acil durumlar için adeta bir kurtarıcı görevi görmektedir. Çünkü kusurlarınızı en iyi şekilde kapatır. İster klasik ister spor bir tarz oluşturabilirsiniz.

İş Yerinde Siyah Pantolon

Çalışma hayatındaki kadınlar için çoğunlukla tercih edilen pantolonları, düz beyaz bir gömlek ve şık bir takıyla giyinebilirsiniz. Ayrıca pantolonun altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılarla zarif bir duruş sergilersiniz. Bu yıl, ekose desenli pantolonlar genellikle spor ayakkabılarla tercih ediliyor. Üzerine giyilen renkli kabanlar, bu yılın sıkça kullanılan kombinleri arasındadır.

Sizlere kombin önerileri verdikten sonra gelelim bir de siyah deri pantolonlardan söz etmeye. Favori parçaların en gözdesidir siyah deri pantolonlar. Özellikle soğuk kış aylarının olmazsa olmazıdır. Herkesin mutlaka bulundurması gereken bir parçadır. Bluzlarla, kalın yünlü kazaklarla rahatlıkça kullanabilirsiniz. Ayrıca payetli, şık trikolar ile kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu