Abiye Elbise Modelleri

Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri

Nişanlık Abiye modeli

Nişane evliliğe atılan ilk adımlardan biri olduğundan dolayı sizin için oldukça özel bir gündür. Bu nedenle nişanlık tercihinizin de özenle seçilmesi gerekmektedir. Özellikle sırt dekolteli abiye nişanlık modelleri ile sizlerde gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Sırt dekolteli dantelli  nişanlık abiye modelleri seçilirken öncelikle vücut tipinize uyumlu modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Sırt dekolteli nişanlık modellerinde birbirinden farklı modelleri bulabilirsiniz.

Özellikle uzun boylu ve fiziğine güvenen bayanlar derin dekolteleri tercih edebilirler.

sirt-dekolteli-nisanlik-modelleriSırt dekoltesi seçilirken genellikle bazı hatalar yapılabilmektedir. Eğer sırt dekoltesi tercih ediyor iseniz öncelikle giydiğiniz kıyafetin bedeninizi sarması oldukça önemlidir.

Sırt dekolteli abiye elbiselerde en çok kullanılan modellerden biri de şeritli modellerdir.

Şeritli sırt dekolteli abiye nişanlıkların kullanımı oldukça zordur. Çünkü şeritlerin bol durması gibi sorunları ile sık sık karşılaşıldığından dolayı itici bir görünüm ortaya çıkabilmektedir.

Şeritli sırt dekolteli nişanlıklar tercih edilir iken sırtınızı komple saracak ve şeritleri kalıp gibi oturacak modeller tercih etmeniz gerekmektedir.

Şeritli sırt dekolteli elbiseler kullanan kişilerin ince ve uzun bir sırt yapısına sahip olması önemlidir.

2017-sirt-dekolteli-nisanlik-modelleriSırt dekolteli nişanlık modelleri arasında sırtı tül ve Fransız dantelli modelleri de tercih edebilirsiniz.

Özellikle bu tür nişanlıklar tercih edilir iken kullanılan tülün yine vücudu sarması önemlidir.

Kolları ten rengi tül ile kaplı ve bilekleri dantel detaylı sırt dekolteli nişanlıkları tercih ederek gecenin tüm dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz.

Fakat kullanacağınız elbisede tül ve dantellerin orantıları çok önemlidir.

Yine pot duracak ve kırışıklıklar yapacak kumaşlardan uzak durmanız gerekmektedir.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir