Şık Bere Modası ve Modelleri

Şık Bere Modası ve Modelleri
5 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 115 kez okundu.

Bu Kış Bereler Çok Moda Olacak!

Havaların soğuması ile birlikte artık kışlık kazaklar, ayakkabılar ve aksesuarlar vitrinler de yerini almaya başladı. Kış bere modası da kendini yavaştan dergi kapaklarında, yeni sezon ürünlerde gösterirken bu seneni moda parçalarından birisi bere modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu yazımızda kışın nasıl bir modaya bürüneceği ve hangi parçaların bizi beklediği hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

Eğer sizde bere modelleri ve modasını modasını merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Havaların soğuması ve sıcakların bize veda etmesi ile birlikte dolaplardan ve kışlıkların arasından çıkan berelerimiz bizleri soğumaktan kurtarırken aynı zaman da tarzımızı oluşturmada da büyük bir destek sağlıyor. Bu noktada bereler sayesinde kombinler hem çok daha şık hem de çok daha tarz görünüyor.

Kış aylarında geçtiğimiz yıllarda ponponlu ve tüylü olarak adlandırılan bereler moda iken bu yıl daha çok Fransız model bere olarak bilinen bereler ön plana çıkıyor.

Kışın kendini göstermesi ile birlikte kombinlerinizi Fransız bereler ile tamlayarak oldukça şık ve Feminen bir tarz oluşturabilirsiniz.

Tarzınıza ve kıyafetinize göre Genç Kız Bere Modelleri  seçimi yaparken en önemli konulardan birisi şüphesiz ki yaş, kilo, yüz şekli ve saç rengidir. Bu noktada birkaç tüyo ile oldukça tarz ve güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Eğer yüzünüz ince bir hatta ise bu noktada başınızı tamamen saracak bere modelleri seçmeyin.

Bunun yerine daha bol ve dökülen modeller tercih edebilirsiniz. Eğer yüz şekliniz daha toplu ile bu noktada dar bereler ile kombin oluştururken saçın bütününü bere içinde tutmaktan uzak durmalı bunun yerine saçlarınızı açık bırakarak daha derli toplu aynı zamanda oldukça tarz bir model oluşturabilirsiniz.

Bere seçimlerinde yaşa dikkat edilmesi en önemli konulardan birisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git