Moda ve Kombin Önerileri

Siğilin Kesin Çözümü Nedir? Siğil Tedavisi

11.04.2019
252
Siğilin Kesin Çözümü Nedir? Siğil Tedavisi

Bazı insanların vücudunda o kadar çok siğil çıkar ki, insanın psikolojisi alt üst olur. Eczanelerde çeşitli siğil losyonlarını kullananlar, çeşitli bitkisel yollara başvuranlar bazen olumlu sonuç alırken bazen siğilden kurtulamazlar.

Siğilleri bu yollarla geçmeyen kişiler için tek çare, siğillerini bir cildiye uzmanına gidip yaktırmalarıdır. Doktorlar siğilleri dondurarak siğilin oluşmasını sağlayan hücreleri yok ederler. Bu yazımızda size kriyoterapi ( siğil dondurma) nedir sorusunu anlatmaya çalışacağız.

Siğil dondurma yani kriyoterapi, siğilin oluşmasına yol açan HPV virüsünün dondurulup yok edilmesidir. Eğer siğilleriniz geçmiyorsa, bu yöntemle siğillerinizin kesin tedavisi mümkündür. Kriyoterapi işlemini de sadece uzman doktorlar yapmaktadır.

Tekrar tekrar söylüyorum eğer vücudunuzdaki siğiller ilaçla geçmiyorsa yapmanız gereken tek şey bir cilt doktoruna giderek siğillerinizi dondurmak olacaktır.

Siğile Ne İyi Gelir? Siğil için Bitkisel Formüller

Siğile ne iyi gelir?

Siğil vücudumuzun her bölgesinde çıkabilecek, bir virüstür. Bu virüs çok inatçı bir virüs olup türlü türlü uğraşlar sonucunda çıkmamak için elinden geleni yapar.

Siğilin kesin çözümlerinden biri siğili yakmak, diğeri ise siğil olan yeri dondurmaktır. Biz de bu yazımızda sizlere siğili yok eden bitkisel formülü sizinle paylaşmaya çalışacağız.

Gerekli malzemeler:

5 gram mazı,

5 gram göz taşı,

5 gram çöpçini,

5 gram zerde çöp,

5 gram nişadır,

Yapılışı:

Yukarıda saydığım bitkilerin hepsi toz haline getirilir. Daha sonra bu bitkileri elma sirkesiyle yoğurun ve hamur haline getirin. Elde ettiğinin hamurumsu karışımı siğil olan bölgelerinize sürebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.