Moda ve Kombin Önerileri

Sağlıklı Bir Şekilde Zayıflamanıza Yardımcı Olan Yeşil Çayın Yararları

25.03.2017
285
Sağlıklı Bir Şekilde Zayıflamanıza Yardımcı Olan Yeşil Çayın Yararları

YAŞAM İKSİRİ YEŞİL ÇAYIN MUHTEŞEM FAYDALARI YARARLARI

Nebat çaylarının aralarında ilk sırada en ünlü ve en sıhhatli tek vazgeçilmezi olan yeşil çay, bolca omega vitamini ile bir çok sorunlara birebir çözüm odaklı tedavi olarak kullanılmaktadır. Kanser hücrelerinin yayılmasını engellemekle birlikte kansere karşı korur, kolesterolü ve tansiyonu dengelediği gibi, diş sağlığı, diş çürümesi, diş eti hastalıklarını ağız kokusunu şeker hastalığı önleyici, bunama gibi ve sinir sistemi hastalıklarında da etkili olduğu bilinmektedir.

Yağ yakımı tesiri ve bel bölgesi yağları parçalayarak ve yağlanmayı engellemiş olan, kalp sağlığı ve kalp krizi riskini azaltmakla beraberdamar hastalıklarında ve kanın pıhtılaşmasını önler. Mikrop ve virüslerden korur .

Metabolizmayı hızlandırır, bağışıklık sistemi kuvvetlendirir, zihin açıklığı verir, yaşlanmayı önler, cilt doğallığını ve sahip olduğu güzelliği verdiği gibi kuvvetli bir antioksidandır, fena kolesterolü düşürür.

Kan basıncını düşürür zayıflamada en büyük etkendir. Sıhhatli yaşam için şifalı nebat çaylarının aralarında benzeri olmayan bir yeri bulunmaktadır.

Şekersiz içildiğinde kalorisi sıfıra yakındır nerdeyse, muhteviyatında omega bulunan gençlik iksiri diye adlandırılır. Rahatlatıcı, zihin açan özelliği ile konsantrasyon etkili, idrak açıcı öğrenmeye açık tesiri ve sakinleştirici bir özelliğe sahiptir.

Alzheimer Parkinson ileri yaşlarındaki çıkabilecek hastalıklarda da mühim görevi bulunmaktadır. Hastalıkları önleyici ve önüne geçen koruyucudur. Kuvvetli ve dinç yapıcı ve vücut direncini kuvvetlendiren,enerji verici bir özelliği sahip olan yeşil çay varlıklı vitamin deposudur.

En önemlisi ise kanser hastalığında ki büyük rolüdür. Tesiri ile tabiatın bizlere sunmuş olduğu olağanüstü bir çaydır. Tabiat ananın bizlere sunmuş olduğu bir ikramdır. Fakat tükettiğimiz bütün yiyecek ve içecekleri sonucunda olması ve aşırıya kaçmadan tüketilmesinde yarar vardır. Fazlasının zararı dokunan olduğu gibi, belli hastalıklara sahip olan kişiler hekim kontrolünde tüketilmeleri önerilmektedir. ayrıyeten cildi canlandıran pürüzsüzleştiren kir önleyici özelliği bulunan yeşil çayın maskeleride bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.