Renkli Oje Örnekleri

Renkli Oje Örnekleri
22 Mart 2016 tarihinde eklendi, 252 kez okundu.

Renkli Ojeli Tırnak Modelleri ve Modası

Son dönemde kadınlar ellerine daha fazla önem veriyor. Bakımlı eller kişiler hakkında çok fazla fikir sahibi olunmasına büyük bir yardımcı. Birinin ellerine bakarak hayatında stresli bir dönem geçirip geçirmediğini ve bakımlı olup olmadığını tahlil edebilirsiniz.

Bir bayan asla bakımsız görünmek istemez. Nailart uygulamalarının arttığı bu dönemde her uygulama yapılamasa da renkli oje modelleri türleri bayanlar için büyük bir yardımcı.

Renkli oje örnekleri yanı sıra birçok pullu üretime sahip ojeler de basit nailart uygulaması için harika yöntemler sunuyor.

Kolay oje uygulamaları ile tırnaklarınızı çok daha güzel göstermeniz mümkün.

Öncelikle tırnaklarınızı törpüleyin ve ardından sevdiğiniz ve birbirine uyumlu iki renk seçin. Örneğin; turuncu ve mor gibi… Tırnaklarınızı öncelikle turuncu ile boyayın ve ardından bir elinizin yüzük parmağına diğer elinizin ise işaret parmağına mor ojeyi kullanın.

Bu uygulama en basit nailart uygulamalarından biri olarak bilinmektedir.

Beyaz mat oje ile tüm tırnaklarınızı boyayın ve üzerine sevdiğiniz bir renge kamışı batırıp tamamen süzdükten sonra temiz olan tarafından kamışta kalan ojeyi üfleyin.

Ortaya renk patlamaları gibi güze bir görünüm çıkacaktır.
Son derece basit bir uygulama olan bu renkli oje uygulamalarını bir kağıt üzerinde yaparak çevreyi temiz tutabilirsiniz.

Etiketler:

Renkli Oje Örnekleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Merve dedi ki:

    Harika çok beğendim Renkli Oje Örnekleri harikaaaa

Sayfa başına git