Moda ve Kombin Önerileri

Rahat ve Güzel Yazlık Elbise Modelleri

21.03.2016
702

Yaza Uygun Elbise Modelleri ve Modası

Yazın en güzel yanı her yerin renk renk olması. Bayanların da yazlık elbise modelleri arasında cıvıl cıvıl görüneceği kesin. Yazlık elbise modelleri şimdiden birçok markanın look bookları arasında yerlerini aldı.
Yaz için rahat elbise modelleri arasında yazlık modellerin çok fazla dikkat çekmesinin nedeni bu sene modellerin bayanların vücut kusurlarını kapatacak şekilde yapılmış olması.

Her bedende üretilen elbiseler aynı zamanda birçok boy standardı ile her bayanı memnun edecek kalıplarda.
Yazlık elbise modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken nokta kısa bir bayansanız kesinlikle uzun elbiseler tercih etmemeniz olacaktır.

Eğer kısa bir bayansanız düz renklere yönelmeli ve olabildiğince diz üstünde modeller kullanmalı, büzgü-fırfır gibi detayların olduğu elbiselerden uzak durmalısınız.
Uzun boylu bir bayansanız kısa bir elbise çok daha uzun boylu görünmenize neden olacağı için diz hizanızda elbiseler giymeniz gereklidir.
Eğer belinize form kazandırmak istiyorsanız belden oturtmalı modeller seçmeniz gereklidir.

Kalçalarınızın geniş görünmesini istemiyorsanız etek kısmı fırfırlı yazlık seksi elbise modelleri olan modellerden uzak durmanız gereklidir.

Omuzlarınızın dar görünmesini istiyorsanız kalın bantlı elbise modellerini ya da kısa kollu transparan elbise modellerini seçebilirsiniz.

Genel olarak kare yakalar kullanarak daha dar bir omuz görünümü yakalayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.