Moda ve Kombin Önerileri

Prenses Gelinlik Modelleri ve Modası

16.11.2016
274
Prenses Gelinlik Modelleri ve Modası

Evliliğin en önemli parçalarından biri de gelinliktir. Düğün hazırlıkları tamamlandıktan sonra sıra en önemli parçaya geldiğinde bayanlar kararsız kalabilmektedir.

Tüm gözlerin sizin üzerinizde olduğu düğün gününüzde elbette gelinliğinizin de özenli olmasını istersiniz.

Prenses Gelinlik Modası ve Modelleri

Gelinlik tercihlerinde en çok beğenilen modellerinden biri de prenses gelinliklerdir. Prenses gelinlikleri belden kabarık ya da A kesim olarak tercih edebilirsiniz.

prenses-gelinlik-modelleriTrend Prenses Gelinlik Modelleri arasında özellikle dantel detaylı modeller ön planda olacaktır. Özellikle etekleri Fransız gupürlü gelinlik modelleri sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Prenses gelinlik modelleri tercih edilirken vücut tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Uzun boylu kişiler balık modelleri tercih edebileceği gibi belden kabaran prenses modellerini tercih edebilirler. Bunun yanı sıra daha kilolu olan kişilerin de A kesim modelleri tercih etmesi gerekmektedir.

2017-prenses-gelinlik-modelleriPrenses model gelinlik tercih edilirken tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Prenses model gelinlik tercihlerinde sırt dekolteli gelinlik modelleri de tercih edebilirsiniz.

Sırt dekolteli modeller tercih edilirken çok fazla derin dekolte kullanmamaya özen göstermelisiniz. Balık ve modeller ile derin sırt dekoltelerini tercih edebilirsiniz.

Fakat prenses modeller yeteri kadar kabarık olduğundan dolayı gösterişi yalnızca tek bir alanda toplamanız yeterli olacaktır.

En güzel prenses gelinlik modellerinde özellikle çiçek ve kelebek detayları gibi daha doğal ve doğa ile iç içe desenler hâkim olacaktır. Kullanacağınız el çiçekleri ve çiçekli gelin taçları ile gecenin dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.