Moda ve Kombin Önerileri

Platform Ayakkabı Modelleri

08.08.2017
1.129
Platform Ayakkabı Modelleri

Bu yıl da platform ayakkabı modası devam etmekte. Platform ayakkabılar, kısa boylu kadınların uzun görünmek için tercih ettiği veya özel günlerde, abiye elbiselerin altına tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır. Bu modeller boyu yüksek gösterir ve aynı zamanda da rahat modellerdir.

Özel günlerde ve uzun- yorucu günlerde bu ayakkabı modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Oldukça şık ve rahat olan bu platform modeller, değişik tasarımlarda ve renklerde karşımıza çıkmaktadır. Her zevke hitap etmektedir. Bu sayede de her elbisenizin altına çok rahat ve kolay şekilde bu modelde ayakkabı bulabilirsiniz.

Bu yıl platform ayakkabılarda moda olan renklerin başında parlak renkteki ayakkabılar gelmektedir. Genelde bu parlak renkler lame ve gold renkleridir ve özel gecelerde de oldukça tercih edilir. Bu renkteki platform ayakkabılar her abiye elbisenin altına gönül rahatlığı ile giyilebilir.

Platform ayakkabılar sadece özel geceler için değil spor giyimde, günlük kullanımda  da kullanılan ayakkabı modelleridir. Şık bir kot pantolonun altına veya spor bir elbisenin altına giyilebilecek spor tarzda platform ayakkabı modelleri de mevcuttur.

Bu modeller genelde dolgu topuk ve platform taban olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu tip ayakkabılar rahatlık açısından birçok kadın tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Kadın Platform Ayakkabı Modası ve Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.