İç Giyim Modelleri

Penti Korseli Mayo Modelleri

Trend penti mayo modası ve modelleri

Kadın Giyim kategorisinde yayınladığımız  güzel penti mayo ve penti mayokini modelleri gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

penti mayokini modelleri

Yazın kilolarından istenen düzeyde kurtulamayan bayanlar için Penti korseli mayo modelleri üretmiştir. Bu modellerle hanımefendiler yaz boyu fazla kilolarını ve bilhassa göbek yağlarını saklayabilmektedirler. ayrıyeten sevimli ve renkli modellerle de oldukça şık bir görünüm sergilemektedirler.

Hanımefendiler yazın kilolarını bir hayli problem etmektedirler. Zira sahilde fazla kiloların görünmesini bayanların kendine olan itimatını azaltmaktadır. Fakat Penti’nin ürettiği mayolar fazla değişik bir kumaş yapısına sahiptir.

 

penti 2017 yaz modası

penti yaz modası

etekli mayo

etekli mayo

penti kırmızı mayo

penti kırmızı mayo

penti mayo modelleri

penti mayo modelleri

penti mayo koleksiyonu

Yeni penti mayo koleksiyonu

 

Kadının vücudunu sararken bununla birlikte sıkılaştırmakta ve bedenin küçülmesini sağlamaktadır. Bu sayede korse görevi görmekte ve kadının fazlalıklarının görünümlerini yok etmektedir.

Bu mayolar bedenin her bölgesinde bilhassa de bel bölgesinde etkili olmaktadır.

Böylece bayanların vücutları daha orantılı gözükmektedir. Bu sayede tam olarak kum saati görünümünü yakalayan hanımefendiler yaz süresince huzurla dinlence yapabilmektedirler.

 

korseli mayo

korseli mayo

penti korseli mayo

penti korseli mayo

penti korseli mayo koleksiyonu

penti korseli mayo koleksiyonu

2017 penti mayo

2017 penti mayo

korseli mayo fiyatları

korseli mayo tutarları

 

Penti Korseli Mayo Modelleri?

Bu mayo modelleri haliyle bikini benzer biçimde olmamaktadır. Vücudu saran modellerin birçok değişik deseni mevcuttur. Bilhassa kalçayı kapatan etekli mayolar daha fazla tercih edilmektedir. Böylece kalça kısmındaki selülit ve fazla kilolar da kapatılmaktadır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir