Moda ve Kombin Önerileri

Paperbag Pantolon Modası ve Modelleri

16.11.2019
185
Paperbag Pantolon Modası ve Modelleri

Paperbag Pantolonlar 2018’in Trend Pantolonlarından

2018 yılında ortaya çıkan pantolon modellerinden biri de paperbag pantolon modelleridir. Paperbag pantolonlar yüksel beli olan hafif bol kemerli pantolonlardır. Onun için kese kağıdı anlamına gelen paperbag olarak adlandırılmıştır. Beli ince gösterdiği için hanımlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Popüler olmasının sebeplerinden biri de bu rahatlığı diyebiliriz.

Paperbag pantolonlar, her türlü kumaştan üretilebilirler. Bu cigarette ve kot pantolonların üretildiği polyester kumaşlar olabilirken; keten, pamuk ya da viskon kumaşlardan da dikilebilir. Bu pantolonlar çok rahat bir tasarıma sahip olması sebebi ile çokça tercih ediliyor.  Bu avantajlı özelliklerinin dolayı da 2018 yılında da tercih arasından ön plana çıkmayı başardı.

Paperbag Pantolonları Nasıl Kombine Edebiliriz?

Pek alışık olunmadığı için nasıl kombine edeceğiniz konusunda şüpheye düşebilirsiniz. Bu stile sahip pantolonlar kemerin tipine göre kombinlenir. Yüksek bele sahip bu pantolonunuzun üstüne giydiğiniz bluzunuzu içine sokabilirsiniz ya da göbeği açık crop top tarzı bir büstiyer giyebilirsiniz. Her iki tarzda da çok hoş bir stil yakalayabilirsiniz. Örneğin normal kesim bir gömleği paperbag pantolonunuzun içine sokarak hafif de çekiştirerek içine sokmadan kaynaklanan o kötü duruşu yok edebilirsiniz. Bunun dışında dar, bol veya orta kesim bir crop top tercih ederek farklı tarzda kombinleyebilirsiniz. Farklı bir seçenek ise üzerinize tam yapışan bir üst seçerek şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Paperbag Pantolon Seçmenin Avantajları

  • Rahat ve şık bir görünümü vardır.
  • Bu tarz pantolonlara sahip olmak için aşırı bütçeye sahip olmanıza gerek yoktur.
  • Yüksek bel olması sebebi ile belinizi ince gösterir.
  • Paperbag pantolonları tercih ederek yazın trendlerine ayak uydurabilirsiniz.

Paperbag Pantolonları Nerelerden Alabilirsiniz?

Paperbag pantolonlarınızı her yerde bulabilirsiniz. Giyim dükkanlarından sosyete pazarlarına kadar. Ancak her ne olursa olsun internet alışverişi daha avantajlıdır. Bu tarz pantolonlarınızı her türlü online internet alışveriş sitesinden alabilirsiniz. Hem daha hızlı hem daha pratik bir alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıntılı araştırırsanız ucuz ve ekonomik fiyatlı paperbag pantolonlar da bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.